zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Wystawa fotograficzna zawiercianina w Łodzi [ZDJĘCIA]

W najbliższy czwartek 23 maja rozpoczną się XXI Targi Sprzętu Fotograficznego, filmowego, audio-video oraz technologii multimedialnych w Łodzi. W jej ramach otwarta zostanie wystawa fotograficzna zawiercianina honorowego członka Jurassic Photo Team Jerzego Kleszcza.

“Chleba i igrzysk!” Wołali starożytni w Rzymie za autorem tych słów – Juwenalisem. I sypały się podarki od cesarzy w podekscytowany tłum oglądający jatki gladiatorów. Minęło 2 tysiące lat i… słowa te nie straciły wiele na aktualności a wręcz nabrały nowego kolorytu w dobie medialnej sieczki. Autor wystawy wprawdzie pokazuje sytuacje mocno ekstremalne ale w jego zamyśle nie ma epatowania się nieszczęściem sportowców a raczej zwrócenie uwagi, ze dzisiejsi atleci aren w dobie absolutnej komercji (często wielkich pieniędzy) sami podejmują ryzyko nieszczęścia. Nastąpiła swoista zamiana ról. To przecież oni są głównymi beneficjentami premii. Na szczęście wszyscy pokazani na zdjęciach nie doznali większego uszczerbku na zdrowiu – czytamy w informacji prasowej zapowiadającej wydarzenie.

Jerzy Kleszcz pracował w redakcjach: „Przeglądu Sportowego”, „Sportu” agencjach fotograficznych: „Newspix”, „Forum”, „Panorama”. Jest członkiem ZPAF oraz zdobywcą w podwójnej koronie Grand Press Foto 2006 roku.

Źródło: Jurassic Photo Team

3 KOMENTARZE

  1. Może radna Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
    Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

  2. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.