changes in education system in india essay descriptive essay my first car different type of arguments in essays perfect essay sample

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Wypadek w Zawierciu-Borowym Polu: mężczyźnie wbił się w głowę gwóźdź. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [AKTUALIZACJA. WIDEO+ZDJĘCIA]

W środę 22 lipca około godziny 18:30 doszło do nieszczęśliwego wypadku na jednej z posesji przy ul. Borowej w Zawierciu.

W wyniku zdarzenia mężczyźnie wbił się gwóźdź w głowę. W trakcie interwencji służb poszkodowany był nietrzeźwy, choć przytomny.

W interwencji uczestniczyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które wylądowało na polance przy wiadukcie nad torami w dzielnicy Borowe Pole.

AKTUALIZACJA – CZWARTEK – 23 LIPCA 2020 R. – GODZINA 13:18

Wczoraj o godz. 18:35 zawierciańscy policjanci zostali poinformowani o zakrwawionym mężczyźnie, który leży na jednej z posesji przy ul. Borowej w Zawierciu. Jak ustalili mundurowi, doszło tam do niecodziennego zdarzenia. Dwaj mężczyźni spożywali alkohol. Po skończonym spotkaniu jeden z nich opuszczając już teren ogródka działkowego, upadł na składowane na posesji deski. Sytuacja była poważna, ponieważ wystający z deski gwóźdź wbił się w głowę 48-latka. Na miejscu poza załogą karetki pogotowia, interweniowali także strażacy. Ratownicy podjęli decyzję o transporcie poszkodowanej osoby Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Teraz mundurowi będą ustalać szczegółowe okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange