zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Wypadek w Zawierciu-Borowym Polu: mężczyźnie wbił się w głowę gwóźdź. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [AKTUALIZACJA. WIDEO+ZDJĘCIA]

W środę 22 lipca około godziny 18:30 doszło do nieszczęśliwego wypadku na jednej z posesji przy ul. Borowej w Zawierciu.

W wyniku zdarzenia mężczyźnie wbił się gwóźdź w głowę. W trakcie interwencji służb poszkodowany był nietrzeźwy, choć przytomny.

W interwencji uczestniczyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które wylądowało na polance przy wiadukcie nad torami w dzielnicy Borowe Pole.

AKTUALIZACJA – CZWARTEK – 23 LIPCA 2020 R. – GODZINA 13:18

Wczoraj o godz. 18:35 zawierciańscy policjanci zostali poinformowani o zakrwawionym mężczyźnie, który leży na jednej z posesji przy ul. Borowej w Zawierciu. Jak ustalili mundurowi, doszło tam do niecodziennego zdarzenia. Dwaj mężczyźni spożywali alkohol. Po skończonym spotkaniu jeden z nich opuszczając już teren ogródka działkowego, upadł na składowane na posesji deski. Sytuacja była poważna, ponieważ wystający z deski gwóźdź wbił się w głowę 48-latka. Na miejscu poza załogą karetki pogotowia, interweniowali także strażacy. Ratownicy podjęli decyzję o transporcie poszkodowanej osoby Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Teraz mundurowi będą ustalać szczegółowe okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

1 KOMENTARZ

  1. …mężczyźnie wbił się w głowę gwóź… Cóż pomyślał sobie, qrwa co ja tak będę sam sterczał a wezmę i się komuś wbije! Niech naród wie jaka we mnie siła, niech naród patrzy co ja mogę, niech się władza boi! Ja pokaże narodowi którędy droga! Wskaże punkt zaczepienia, pokaże jak walczyć i korodować, niech mnie ktoś spróbuje skrytykować, niech mnie ktoś spróbuje usunąć!
    Wszak mam wspanialy wzór!
    Mamy tyle wspólnego! – nieprawdaż redaktorze Kmiocik?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.