zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Wychodzimy poza schematy! Oto pierścionki zaręczynowe, o jakich nie śniła żadna kobieta

Na zaręczyny decydują się pary z różnym stażem, jednak najczęściej są to osoby, które dobrze się znają, będące w związku od co najmniej roku. Rzadziej zdarza się, że oświadczyny są spontaniczną decyzją i dużą niespodzianką dla dziewczyny. Jednak nawet, wtedy, gdy wybranka domyśla się, co planuje ukochany, może zostać mile zaskoczona. Będzie to możliwe za sprawą pierścionka, dalekiego od klasycznych modeli. Zapraszamy Cię do przejrzenia naszych propozycji biżuterii na zaręczyny, jakiej nie spodziewa się żadna kobieta. Kto wie, może zainspirujemy Cię do zakupu nietypowej ozdoby?

Pierścionek może się wyróżniać, ale w granicach rozsądku

Jak szaleć, to szaleć! – pomyślał niejeden mężczyzna, ruszając do jubilera po pierścionek zaręczynowy. Zerwanie ze schematami jest dużym plusem przy wyborze biżuterii, lecz trzeba mieć na względzie również estetykę ozdoby. Zakup nie powinien być losowy, bo pierwszy lepszy pierścionek może okazać się nietrafiony. Jeżeli chcemy dać ponieść się emocjom i wybrać spontanicznie, z góry ustalmy sobie granicę. Nie tylko cenową, ale też dotyczącą wielkości ozdoby. Mimo, że biżuteria z efektownymi kamieniami szlachetnymi prezentuje się okazale, na dłuższą metę jest niewygodna w noszeniu. Wystający diament robi wrażenie, jednak może zahaczać o włosy, dziurawić rajstopy, a nawet powodować ból palca – zbyt ciężki pierścionek zanadto obciąży drobny kobiecy palec. W renomowanych sklepach z biżuterią mężczyźni mogą zamówić oryginalne modele, które wyróżniają się w dobrym stylu. Przykładem jest sklep internetowy Staviori, gdzie sprzedawane są przepiękne pierścionki zaręczynowe. Obok tradycyjnych odsłon biżuterii na oświadczyny, klienci znajdą tam niepowtarzalne kompozycje wykorzystujące różowe złoto, wielobarwne diamenty i ciekawe rozwiązania konstrukcyjne.

Zaskocz wybrankę pierścionkiem zaręczynowym w kształcie serca

Kiedy chcemy zrobić kobiecie niespodziankę i w ramach oświadczyn wręczyć jej wyjątkowy pierścionek, rozwiązaniem będzie zakup modelu z motywem serca. Oczywiście nie może to być prosta ozdoba, w której zamiast kamienia szlachetnego znalazło się ubogie serduszko. Należy mierzyć wyżej, w luksusowe projekty od jubilerów z pasją. W sklepie Staviori każdy zainteresowany znajdzie istne zatrzęsienie nowoczesnych ozdób, wśród których pierścionki zaręczynowe stanowią bardzo ważny punkt. Kilkadziesiąt drobnych diamentów subtelnie rozmieszczonych na pierścionku, zjawiskowo rozświetli biżuterię. Jeśli dodatkowo projekt będzie łączył różne barwy, np. żółte złoto ze srebrem lub różowym złotem, poproszona o rękę kobieta wpadnie w zachwyt. Serce na znak wiecznej miłości to modny symbol, na pierścionku zaręczynowym prezentujący się wybornie. Zaryzykuj i postaw na coś innego, niż klasykę. Zamów biżuterię, którą Twoja ukochana będzie się chwalić przed wszystkimi koleżankami.

Źródło: Materiał Partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.