zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Wybrano nową kierownik Referatu Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Zawierciu. Na stanowisko powołano Katarzynę Napieracz

Na Facebooku Miasto Zawiercie pojawił się wpis, dotyczący wyboru nowej kierownik Referatu Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Zawierciu. Na stanowisko powołano Katarzynę Napieracz, która zastąpi dotychczasowego kierownika, Jacka Pałuchę. Urząd będzie sprawowała od 1 maja.

Poniżej przytaczamy treść komunikatu:

Katarzyna Napieracz to absolwentka Akademii Dziedzictwa w Międzynarodowym Centrum Kultury. Zajmuje się szeroko pojętym dziedzictwem materialnym i niematerialnym – głównie jako koordynatorka projektów. Tworzyła koncepcje strategiczne projektów upowszechniających wiedzę o dziedzictwie lokalnym, kulturze, historii. Zarządzała projektami międzynarodowymi, ogólnopolskimi i lokalnymi. W Narodowym Instytucie Dziedzictwa była odpowiedzialna za koordynację ogólnopolską Europejskich Dni Dziedzictwa – najstarszej i jednej z największych imprez społeczno-kulturowych w Europie – w ramach których, każdego roku, tylko w Polsce, odbywa się ponad tysiąc wydarzeń w kilkuset miejscowościach. W kręgu jej zainteresowań znajduje się miasto – przyjazne mieszkańcom, otwarte na ich różne potrzeby, zachowujące zabytki i tożsamość. Jako asystentka posła do Parlamentu Europejskiego organizowała międzynarodowe konferencje z cyklu „Miasto – Zarządzanie Miastem”, podczas których architekci, urbaniści, specjaliści od zarządzania i samorządowcy z całego świata, dyskutowali nad kierunkami rozwoju miast w przyszłości. Katarzyna Napieracz z wykształcenia jest politolożką, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przedmiotem jej zainteresowań naukowych jest Turcja. Prywatnie lubi podróże, koncerty oraz interesuje się historią sztuki i architekturą – czytamy na Facebooku Miasta Zawiercie.

MS
redakcja@zawiercianskie.pl
Fot.: Agata Szafraniec

22 KOMENTARZE

 1. Ta Pani pewnie nie z Zawiercia skoro pracowała w biurze europosła. A więc znów desant po -wski . Raz w stronę PiS raz w stronę PO i tak Konarski na wszystkie strony .

  • O co chodzi z tym podrobionym podpisem? Takie rzeczy w Od Nowyw? A pani nowa wygrana kierownik to bardzo dobra koleżanka Państwa Konarskich. . Kto nie wierzy moze sprawdzić . Wystarczy wpisać na Facebooku. . Gdzyes ci co kiedyś bluzgali na Ryszarda Macha ? Nie przeszkadza wam co robi Konarski?

 2. Brawo, trzeba nam w tym grajdole ludzi merytorycznie przygotowanych i wykształconych. Jeżeli nie ma takich w Zawierciu, bo powyjezdzali, to niech będą z zewnątrz. Tacy są zdecydowanie lepsi od zawiercianskich karierowiczow o watpliwym wykształceniu.

 3. Zawiercianin naprawdę myślisz cwaniaczku że twoje IP nie będzie sprawdzone? Wszyscy mieszkańcy dowiedzą się kim.jestes a już na pewno to że jesteś ze stajni od Konarskiego . Elyta odnowy coraz bardziej sobie pozwala niczym mafia sycylijska . Fałszowanie podpisie wcześniej strona niezależne Zawiercie i ulotki niszczące pana Grima . Za duża zagrywka . Niebawem karty zostaną odkryte . Co z Panem Jackiem? Najpierw Pan Tomek z MOPS teraz Pan Jacek z referatu rewitalizacji. Konarski pozbywa się w białych rękawiczkach niewygodnych kolegów z odnowy. Czyżby za dużo o nim wiedzieli ?

 4. Zawiercianin i teraz się wyłożyłeś na łopatki . Za nim coś napiszesz Pomysk głową😁 są od tego odpowiednie organy ścigania. A my tu czekamy na przyśpieszone wybory samorządowe i na odpowiedniego kandydata który rozłoży odnowę zawierciańską w try migi . Jak dotychczas najlepszym prezydentem był Pan Witold Grim i to on powinien przejść stołek prezydenta a Konarskiego z Odnowicielami pogonić gdzie pieprz rośnie .Nawet do Australii .😁

 5. Teraz k… my czyli Konarscy na swoim. Ludzie są tacy glupi. Wystarczy trochę lampek na drzewach, hulajnoga w łapę i posypać się farbkami i i wszyscy przeszczesliwi bo mają najlepszego prezydenta na świecie.

 6. Ten z rozumem Kangura to starzec który wypisuje pochwały pod swoim adresem, bo myśli, że Zawiercie ponownie jakiegoś lenia wybierze na Prezydenta. Tak nie będzie. W Zawierciu Prezydent Konarski dużo zrobił, to widać, a będzie jeszcze więcej. Będzie atak starca.

  • Do realisty , ten starzec jak okreslasz Prezydenta Grima uczył mnie wf i choć jest starszy od Konarskiego to przeskoczylby waszego łamage k tóry na wf nigdy nie ćwiczył. Jestem pewny że nie rozróżnia piłek .

 7. Wykształcenie – politolog, kierunek dla lewusów którzy chcą uzyskać tylko papier. Doświadczanie zawodowe – koordynator projektów 🙂 typowe stanowisko dla partyjnych funkcjonariuszy. Żal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.