zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Wybory samorządowe 2018: bądź na bieżąco z zawiercianskie.pl

W niedzielę 21 października w całej Polsce odbywają się wybory samorządowe: głosujemy 4 razy – na wójta/burmistrza/prezydenta miasta, na radnych do rady miasta/gminy, radnych do rady powiatu oraz radnych do sejmiku województwa. Lokale wyborcze są czynne w godzinach 7:00-21:00.

Jak głosować? Oto poradnik przygotowany przez Państwową Komisję Wyborczą: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/aktualnosci/informacje/co-zrobic-aby-zaglosowac-praktyczne-porady-dla-wyborcow

Na łamach portalu zawiercianskie.pl znajdą Państwo bieżące i najnowsze informacje na temat wyborów – po godzinie 13:00 i 18:00 w niniejszym wpisie (oraz na Facebooku zawiercianskie.pl) podamy frekwencję wyborczą z terenu gminy Zawiercie. Około 23:00-0:00 podamy pierwsze wyniki głosowania oraz nieoficjalny wynik wyborów na prezydenta Zawiercia. Zachęcamy do śledzenia naszej strony zawiercianskie.pl oraz profilu na Facebooku.

AKTUALIZACJA Z GODZINY 13:46:

Frekwencja w gminie Zawiercie wynosi 14,01% (stan na godzinę 12:00).

AKTUALIZACJA Z GODZINY 18:08:

Frekwencja wynosi 41,07% (stan na godzinę 17:00).

AKTUALIZACJA Z GODZINY 0:48

Nieoficjalne i niepotwierdzone informacje: w Zawierciu będzie druga tura wyborów na Prezydenta, w której spotkają się Witold Grim i Łukasz Konarski.

UWAGA: TRWA LICZENIE GŁOSÓW I WCIĄŻ WSZYSTKO MOŻE ULEC ZMIANIE

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.