zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Właściciel Bistro Mojego Brata wygrał licytację na wynajem lokalu po dawnej “Ambasadzie” w MOK-u

Znamy zwycięzcę ogłoszonego na początku lutego przetargu na wynajem lokalu po dawnym pubie “Ambasada”.

We wtorek 2 lutego Miejski Ośrodek Kultury “Centrum” w Zawierciu ogłosił przetarg ustny nieograniczony dotyczący najmu lokalu użytkowego z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną w miejscu po dawnej “Ambasadzie”. Przetarg odbył się w środę 10 lutego. Zwycięzcą przetargu została firma M-Group S.C. Michał Sobota i Mateusz Sobota.

Miejski Ośrodek Kultury “Centrum” im. Adama Mickiewicza w Zawierciu, ul. Piastowska 1, informuje, że w związku z przeprowadzonym przetargiem ustnym nieograniczonym na najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną, położonego w budynku MOK “Centrum” w Zawierciu, ul. Piastowska 1, który odbył się w dniu 10.02.2021 roku, licytację wygrali M-Group S.C. Michał Sobota i Mateusz Sobota – czytamy w treści ogłoszenia z 10 lutego 2021 r.

Firma, która zwyciężyła w licytacji jest właścicielem restauracji Bistro Mojego Brata. Redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się do przedstawiciela firmy z pytaniem o dalsze losy lokalu po dawnej “Ambasadzie”.

Na razie nie udzielany żadnych informacji na ten temat – poinformował przedstawiciel lokalu.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.