zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

We wtorek 3 marca zostanie czasowo zamknięty wiadukt nad torami na trasie Myszków-Kopaniny

Od wtorku 3 marca do listopada 2020 roku zamknięty będzie odcinek drogi od ronda w Myszkowie na skrzyżowaniu DW791 przy ul. Zawierckiej w kierunku miejscowości Kopaniny. Wyłączony z ruchu będzie również wiadukt nad torami kolejowymi na trasie Myszków-Nierada – Kopaniny.

W związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu” firma P.U.H. “DOMAX” Arkadiusz Mika jako generalny wykonawca zadania informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu. Ze względu na kompleksową przebudowę drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie prace wymagają całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, na okres ich wykonywania przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Objazd odbywać się będzie ulicami Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

Grafika: Mapy Google

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.