zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Ważne: trwa zbiórka dla 15-latki z Zawiercia

Kilka dni temu 15-letnia Wiktoria z Zawiercia uległa wypadkowi. Pomóżmy jej.

Piętnastoletnia Wiktoria Cymer w skutek wypadku, została ciężko ranna. Ze złamanym kręgosłupem i licznymi obrażeniami, w stanie zagrażającym jej życiu i zdrowiu została przetransportowana do szpitala w Krakowie. Dziewczyna ma jeszcze całe życie przed sobą. Czy mamy obok tego przejść obojętnie? Oczywiście, że nie! My, Centrum Rozwoju Lokalnego, z całego serca pragniemy jej pomóc. Planujemy przeprowadzenie zbiórki pieniędzy na terenie Zawiercie na operację i rehabilitację Wiktorii. Jednakże nie damy rady tego dokonać sami. Gdyby jakaś dobra dusza zechciała się zaangażować tę akcję i wesprzeć nas (tym samym Wiktorię i jej rodziców) to zapraszamy w środę o godzinie 14:00 do naszego biura (ul. Zaparkowa 23, 42-400 Zawiercie). Pamiętajcie, że podobna sytuacja może się przytrafić każdemu z nas Nie bądźcie obojętni! – czytamy na Facebooku Centrum Rozwoju Lokalnego.

Akcja zbiórki środków dla Wiktorii prowadzona jest na portalu Pomagam.

8 KOMENTARZY

  1. Wiktoria Ma 15 lat i mieszka w Polsce. Miała okropny wypadek motocyklowy, powodując złamanie kręgosłupa i trwałe urazy u nerek i wątroby oraz płuc. j Jest po dwóch operacjach, z których jedna trwała 8 godzin. Ona walczy o odzyskanie czucia w nogach. Jej rehabilitacja będzie długa i wyczerpująca. Chociaż prognoza wygląda ponuro, jest silną dziewczyną i zdecydowana chodzić. Wiktoria potrzebuje specjalistycznej opieki, która okazuje się być bardzo dlugotrwała i kosztowna. Proszę dać tej młodej damię nadzieję. Twoja pomoc i wsparcie są mile widziane. Każdy pomaga.

  2. Tak szczerze powiem że organizatorzy tej parady w której brała udział jako pasażer Wiktoria powinni sfinansować całe leczenie i rehabilitację. Parada była od początku źle zorganizowana i złamane były od początku wszystkie zasady bezpieczeństwa. Kto wymyślił trasę 100km do objechania w niecałe dwie godziny? Zdarzało się że niejednokrotnie że prędkość w paradzie przekraczała o drugie tyle dozwoloną prędkość. Ci którzy starają się jeździć przepisowo zwalniali a parada była przerywana przez samochody. Pierwsza zasada parady motocykli to ciągłość parady. To jest sprawa dla prokuratury która powinna znaleźć winnych. Mam zarejestrowane ponad godzinę przejazdu i jak to oglądam to mi się słabo robi.

    • Trzeba szanować życie od samego początku.. Nie możemy sobie przypominać jak wielkim jest darem dopiero gdy coś złego się wydarzy.. Nie igrajcie z życiem! To nie będzie takich sytuacji!

  3. Teraz zacznie się trzepanie hajsu na rzekomym pomaganiu. Tutaj nie potrzebna jest zbiórka czy coś w tym stylu. Całkowity koszt leczenia pokrywany jest z OC sprawcy. Więc na co ten hajs???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.