zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W Zawierciu powstanie bar w stylu “Harrego Pottera”

W Zawierciu przy ul. Wierzbowej 35a powstanie bar wzorowany na książce “Harry Potter”.

– Lokal otwiera moja narzeczona Agnieszka, mój faktycznie jest pomysł, żeby nie robić kolejnego fast-foodu tylko coś oryginalnego. Od razu przyszedł mi na myśl Harry Potter. Moje dzieci wychowały się w czasie, gdy Harry Potter królował. A moja najmłodsza córka 15-letnia Joanna jest jego fanką. Świat magii Harrego daje mnóstwo inspiracji do różnych pomysłów zarówno estetycznych jak i kulinarnych i… co tu dużo pisać. Mnie i Agnieszkę to wciągnęło – mówi Andrzej Ciborowski, pomysłodawca utworzenia lokalu.

Skąd pomysł na nazwę “Bar Na Pokątnej”?

Nazwa “Na Poķątnej” to pomysł mojej córki Asi i – jak wiadomo – w Londynie nieistniejące na mapach centrum handlowo-gastronomiczne świata magii. To czemu nie u nas na Jurze? – mówi Andrzej Ciborowski.

11 KOMENTARZY

      • Mało, jest wręcz tragicznie… Miasto ma tyle mieszkańców a dyskont ów jak na lekarstwo. Miasto musi się otworzyć na takie inwestycje, jak nie, niedlugo w okolicznych gminach powstaną, i podatki pójdą do tych gmin a nie do Zawiercia.
        Poza tym, moze portal zawiercianskie. Pl zrobi ranking gastronomi. Ostatnio w walentynki zamowilem pizze, i totalne gówno do potęgi… Jak ta pizzeria może to sprzedawać? Pizza nie wypieczona, składników jak na lekarstwo, mimo iz wybralem najdroższą… Sos ogromnie czuć chemię…

  1. Myślę że to dobry pomysł moja przyjaciółka bardzo się z tego cieszy ale mogło by powstać też coś z kotami ? bardzo je uwielbiam a nie ma nic takiego w Zawierciu ? np. “Koci bar” chyba coś takiego jest ale na prawdę chciałbym to w Zawierciu! Jeśli macie jakieś znajomości to błagam NAPRAWDE BŁAGAM bardzo bym chciała taki koci bar w Zawierciu ? Mam 13 lat i bardzo bardzo bardzo bym chciała tak spędzać czas! Np były by tam desery w kształcie kotów i taki piękny wystrój! Po prostu koci raj! Trzymam kciuki na pewno z przyjaciółką będziemy tam często chodzić. Ale chciałabym taki koci bar w Zawierciu też w podobnej lokalizacji co “Bar na pokonanej” lub gdzieś na 3 maja. Proszę zróbcie takie świetne miejsce! ????

  2. Artykuł jakby otwierała się jakaś super restauracja, a ten bar to blaszana buda jak widziałem na zdjęciach. Właśnie po adresie nie mogłem sobie wyobrazić gdzie to będzie, przecież tam sam bloki i wyszło – blaszok przy parkingu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.