zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W Zawierciu-Borowym Polu ma powstać sklep Dino. Pod koniec października złożono wniosek o pozwolenie na budowę

Firma Dino Polska S.A., właściciel sieci sklepów Dino, złożyła wniosek o pozwolenie na budowę sklepu przy ul. Oświatowej w Zawierciu.

Budowa budynku handlowo – usługowego z inst. wewn. oraz infr. towarzyszącą: układ komunikacyjny z miejscami postojowymi, zadaszenie, inst. zewn. kanalizacja sanitarna, wodociągowa, podziemny zbiornik przeciwpożarowy, elektroenergetyczną linią zasilającą z oświetleniem zewn. z latarniami oraz budowa billboardu reklamowego – czytamy w treści wniosku.

Wniosek został złożony 28 października. Kubatura budynku ma wynieść 3 050. Sklep powstanie przy ul. Oświatowej na działce nr AR_4.40/5 (Obręb 241602_1.0012) – na rogu ulic Oświatowej i Armii Krajowej.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

Grafika ilustracyjna: geoportal.gov.pl

13 KOMENTARZY

 1. DINO POSKI KAPITAL POLSKIE PRODUKTY GLOWNIE Z WIELKOPOLSKI MAM NADZIEJE ZE TEZ BEDA JURAJSKIE SMAKI! W OGRODZIENCU TEZ BUDUJA ZA STACJA! KUPUJMY POLSKIE!

 2. Brawo!
  Kupujny polskie produkty i wspierajmy lokalych producentów żywności.
  Polskie jest najlepsze i najzdrowsze. 👍👍👍👍👍❤️

 3. Dobrze, że powstają nowe sklepy w Zawierciu. To lepsze od kolejnych sklepów Społem, których ilość powala. Tak jak powstają nowe sklepy powinny powstawać miejsca pracy w SAG. Gdzie jest porządna reklama SAG Zawiercie co najmniej taka jak SAG w Sosnowcu? Do roboty Pani dyrektor Mikuła.

 4. Pani Dyrektor Mikula co tam w SAG bedzie sie dzialo? @ ANONIM wez juz skoncz wg Ciebie per Pan/i wspierac sklepy L. B. K. Dino Wielkopolska jakosc ale mam nadzieje ze beda produkty z Jurajskiej Ziemi. Ceny normalne polscy dostawcy wspierajmy POLSKIE i kod ean 590….. i/lub etykieta PRODUKT POLSKI

 5. Cieszę się bardzo. I sądzę, że moje zadowolenie podzieli większość mieszkańców Rudnik.
  Brakuje takiego sklepu w naszej okolicy. I jeszcze trzeba zadbać o bezpieczeństwo, czyli chodnik na poboczu drogi z Rudnik do Borowego Pola.

 6. Czytając twój wcześniejszy wpis, byłem zawiedziony, że nie wspomnisz o SAG. Jednak można na ciebie liczyć. O czym by nie był artykuł, ty o SAG. W sportowych zaistniej z tym tematem, a może już tam jesteś?

  • do JURASCHLESIEN
   Czytając twój wcześniejszy wpis, byłem zawiedziony, że nie wspomnisz o SAG. Jednak można na ciebie liczyć. O czym by nie był artykuł, ty o SAG. W sportowych zaistniej z tym tematem, a może już tam jesteś?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.