zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W Zawierciu będą dwie demonstracje poparcia dla Jerzego Owsiaka [AKTUALIZACJA]

W Zawierciu odbędą się dwa zgromadzenia publiczne w związku z rezygnacją Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak czytamy w zapowiedzi wydarzenia o nazwie #ZawiercieMuremZaOwsiakiem: „W związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku, które poruszyły wszystkich Polaków i które wpłynęły na decyzję Jurka o odejściu w wielu polskich miastach organizowane jest „światełko do nieba” dla Jurka Owsiaka aby pokazać mu, że wszystkim nam jest on potrzebny!”.

Pierwsze ze zgromadzeń odbędzie się w niedzielę 27 stycznia o godzinie 17:00 przy fontannie w centrum – organizatorzy zachęcają do „zapalenia symbolicznego światełka do nieba (zimne ognie, świeczki, zapalniczki)”. Oto link do wydarzenia na Facebooku dostępny: https://www.facebook.com/events/792797851078771/permalink/793044094387480/

KOMUNIKAT ORGANIZATORKI Z DNIA 22 STYCZNIA 2019: W ZWIĄZKU Z POWROTEM JURKA NA STANOWISKO PREZESA FUNDACJI WYDARZENIE KTÓRE UTWORZYŁAM ZOSTAJE ANULOWANE I PROSZĘ O NIE PRZYCHODZENIE W TYM TERMINIE!!! OGROMNIE DZIĘKUJĘ ZA TAK WIELKIE ZAINTERESOWANIE.

Drugie – które jako zgromadzenie zostało oficjalnie zgłoszone do urzędu miasta – odbędzie się w sobotę 2 lutego, początek o godz. 11:00 na parkingu przed MOK-iem. Protest przejdzie ulicami Sienkiewicza, Leśną, Piłsudskiego, Kościuszki, 3 Maja do Placu św. Jana Pawła II. Oto link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1126803597480476/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.