zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W szkołach średnich w powiecie zawierciańskim ogłoszono żałobę po tragicznej śmierci trzech 19-latków

We wtorek 5 listopada Zarząd Powiatu Zawierciańskiego podjął uchwałę, na mocy której we wszystkich szkołach ponadpodstawowych powiatu ogłoszono żałobę po tragicznej śmierci trzech 19-latków w poniedziałkowym wypadku samochodowym.

W tym czasie odwołane zostaną wszelkie imprezy publiczne o charakterze kulturalnym, rozrywkowym. Na znak żałoby na budynkach szkół ponadpodstawowych powiatu umieszczone zostaną flagi z kirem. Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia – informuje starostwo.

Dziewiętnastolatkowie byli uczniami Zespołu Szkół im. Gen. Józefa Bema w Zawierciu. Do wypadku doszło, gdy wracali ze szkoły do domów w gminie Kroczyce.

Wczorajsza tragedia, w której zginęło trzech młodych mieszkańców gminy Kroczyce, poruszyła całą społeczność naszej gminy. Nie ma takich słów pocieszenia i otuchy, które wynagrodziłyby tak bolesną stratę Rodzinom i Bliskim Ofiar. Tym niemniej składamy najszczersze kondolencje i łączymy się w bólu ze Wszystkimi, których bezpośrednio dotknął ten dramat. Życzymy wiele sił na ten trudny czas – czytamy w treści kondolencji, pod którymi podpisał się wójt Kroczyc Stefan Pantak wraz z pracownikami urzędu gminy oraz przewodniczący Rady Gminy Kroczyce Krzysztof Jankowski wraz z radnymi.

Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.