zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W SP1 otwarto nowy basen. Gruntowny remont kosztował 2 mln zł [ZDJĘCIA]

Kilka miesięcy temu rozpoczął się remont basenu przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zawierciu. W poniedziałek 11 lutego został oddany do użytku.

Zakres prac obejmował: wykonanie nowej niecki basenu, zamontowanie nowej instalacji uzdatniania wody, remont pomieszczeń przy basenie, wybudowanie nowej kotłowni z przyłączem gazu oraz wybudowanie nowego budynku do obsługi basenu, w tym pomieszczenie dla kotłowni. Generalnym wykonawcą jest Transcom Katowice, a wykonawcą kotłowni firma Marwent Świerklaniec. Koszt prac to ponad dwa miliony złotych. Środki pochodzą z budżetu miasta – czytamy w tekście opublikowanym na stronie zawierciańskiego magistratu w dniu 31 października 2018 r.

Zobaczcie zdjęcia z remontu (źródło: Urząd Miejski w Zawierciu) oraz zdjęcia wykonane w minionych dniach po zakończeniu remontu (źródło Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zawierciu):

10 KOMENTARZY

  1. Gratulacje dla Poprzedniego Prezydenta i jego ekipy za dobra robote jaka bez watpienia byl pomysl i realizacja remontu basenu w szkole nr 1 !

  2. Wielki Człowiek zostawia po swojej kadencji pomniki w postaci inwestycji. Brawo prezydencie Witold Grim. Obecny prezydent w 2019 r. poza wietrzeniem, odnową kadr może tylko realizować budżet poprzednika. Proponuję aby każdą oddaną w tym roku inwestycjie oddawał i przecinał wstęgę Grim.

  3. Proponuję aby słynne drzwi Karzełka niedorajdy wstawić w wejściu do kibla. Na drzwiach przybić blachę z napisem…. Tego szkodnika już NIE MA. Zawiercie wolne.

  4. Grim nie jest ani wielki, ani nie pozostawił po sobie inwestycji. Stracone 4 lata. Konarski wbrew temu co zapowiadał okaże się niewypałem jeszcze większym. Niestety, to był wybór między dżumą, a cholerą. Tylko miasta i nas – mieszkańców szkoda.

  5. Największa radość to jest taka, że nie ma LENIA. Siedział na stołku i sam bił sobie brawa. Mam podejrzenie, że teksty powyższe o wspaniałości LENIA pisze sam zainteresowany. Śmieszny człowiek.

  6. Widzę że rodzina Grima udziela się tu pilnie, komicznie brzmią te pochwały a Konarskiemu dajmy czas.
    Prostackie sa takie przedwczesne osądy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.