zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W sobotę otwarcie basenu po remoncie. W programie DJ Kejwka, gry, zabawy i dmuchańce [PLAKAT]

W sobotę 6 lipca w godzinach od 14:00 do 18:00 odbędzie się otwarcie basenu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.

Dziś na stronie zawierciańskiego magistratu opublikowano zapowiedź otwarcia basenu. Szczegółowe informacje na plakacie:

41 KOMENTARZY

 1. Jest !!! Ale super !!! Znów będą dmuchańce i festyn !!! Na pewno będzie pan Łukasz, który tak słodko i głupio się uśmiecha, robi sobie zdjęcia na FB i wszyscy są tacy szczęśliwi! W końcu sukces jest wielki – mamy nowa kostkę na basenie! Nie ważne, ze niecka dalej jest ohydna i się rozpada, tego nie będzie widać na zdjęciach na FB pana Łukasza. Super super super, o to chodzi ! Nowa władza ponad wszystko łOdNowa górą !!! Może nawet dostanę watę cukrową za darmo !!! Będzie tez na pewno „zawiercianska młodzież” która tak wspaniałe wszystko zorganizuje już nie mogę się doczekać !!!!!

  • Niecka basenu nie zrobiona, chociaż estetyka otoczenia basenu znacznie się poprawiła – ŹLE!
   Robiliby nieckę basenu, to wody w lato by nie było – też byłoby ŹLE.
   To tylko dlatego, aby dowalić Konarskiemu, bo czegokolwiek by nie zrobił, to byłoby ŹLE.
   Każda sytuacja jest dla ciebie dobra do uprawiania politycznej hucpy i rzucania kalumnii w stronę Konarskiego.
   Ogarnij się człowieku – poprzednicy (wuefiści – a jakże!!) nie zrobili z basenem nic, mieszkańcy musieli przez lata korzystać z takiego syfu. Dobrze, ze zrobione jest chociaż to, co jest, bo poprzednicy mieli to w głębokim poważaniu.

   • Przypomnę ze to co aktualnie jest robione na basenie byłoby zapisane w budżecie POPRZEDNIKA (to plan z poprzedniej kadencji), który to pan konarski obecnie realizuje BO NIE MA WŁASNEGO. wiec ten zarzut jest chybiony, jak cała akcja pt. „ konarski prezydent”.

   • O widzę ze Kubą wbił na portal i musi ogarnąć komentarze boć za duzo ludzi się wypowiedziało. Im by pasował taki układ bardziej białoruski, żeby nikt nie mógł się wypowiadać tylko konarski na FB, wtedy byłoby super

  • A woda w basenie będzie, czy dalej zatruta? Może zadzwonić do Pani Stachowicz i dopytać czy można się kąpać, czy może nie warto tego sprawdzać, bo przecież ludzie w RPWIK są tacy przepracowani ????

 2. Czy wszyscy działacze odnowa, radni oraz pracownicy urzędu dostali już rozkaz obowiązkowego stawiennictwa??????

  • No nie, ale super i gofry będą… a woda będzie czysta w basenie? Bo jak z coli to muszę wziąć inny kostium kąpielowy, taką bardziej piankę!

 3. Można powiedzieć, wszystko co związane z wodą budzi ostatnio duże kontrowersje i wzbudza delikatny brak zaufania… ale cóż, można powiedzieć ŁYK! Za zdrowie mieszkańców!

 4. Biorę klapki, nasmaruje się kremem przeciwko komarom i bakteriom e coli i śmigam na pływalnie 🙂 może wpadnie tez zawierciański szakal

  • I tylko patrzeć jak ogłosi: Miasto stało nad przepaścią ale dzięki naszym działaniom już zrobiliśmy krok do przodu!

 5. Prezydent konarski błąka się tylko po śladach poprzedników, bo sam nie ma pomysłu ani siły na nic. Nawet ten śmieszny basen i budżet są po poprzedniku.

 6. Zwróćcie uwagę na klasę osob popierających pana Konarskiego – o poprzedniku piszą tylko per „kurdupel”. Straszne, ze takie kreaturki bez klasy mają dziś coś do powiedzenia. Naprawdę straszne i pokazuje z kim mamy do czynienia. Gówniarze

 7. Wszystkie inwestycje są wykonywane, bo były w budżecie realizowanym przez poprzednią władzę. To nikt inny jak Pan Konarski powiedział, że gdyby miał swój budżet to “byłoby jeszcze gorzej”. Już wkrótce dowiemy się jaki budżet zrobi Pan Konarski i zobaczymy jakie będą inwestycje w mieście. Wtedy Pan Konarski nie będzie miał możliwości schowania się za poprzednikiem.

 8. Posłuchajcie wywiadu z Panem Marianem Gajdą (radio zawiercie), to jest FACHOWIEC, osoba, która zjadła zęby na sprawach miasta – to w jaki kompetentny i dyplomatyczny sposób MASAKRUJE GŁUPOTĘ KONARSKIEGO to aż miło posłuchać. Gość chce rewitalizować marszałkowską (elewacja), a okazuje się, że fundamenty kamienic są słabe, a więc to pieniądze wyrzucone w błoto !!!! KOSMOS JAKI JEST POZIOM NIEWIEDZY I NIEKOMPETENCJI KONARSKIEGO I JEGO LUDZI !!!!!!!!!!! LUDZIE PRZEJRZYJCIE NA OCZY !!!!!!!!!!!!!

 9. Ten koleś na zdjęciu (na plakacie) promującym to doniosłe wydarzenie to Kuba Kubuś Kubunia? Jakie ma fajne okularki! Są wakacje, posłuchał rad i postanowił popływać w baseniku jak wszystkie grzeczne dzieci! Brawo, brawo!!!

 10. zwróćcie Państwo uwagę, że większość “inwestycji miejskich” po 89r. w Zawierciu to jedynie naprawa lub zmiana wizerunku czegoś, co powstało tu przed wojną albo w czasach tzw. komuny. W zamian za zniszczenie przemysłu powstała strefa aktywności gosp. nie dająca konkretnych inwestorów, dwie mini osady: Kromołów-wichrowe wzgórza i ul. Obr. P-ty Gd., blok przy ul.Dojazd oraz ul. Słowiańskiej, kilka rond i …… jak na 30 lat to chyba trochę mało ? Dla porównania można sobie wyliczyć co zostało tu wybudowane po 45r. do lat osiemdziesiątych i to wybudowane przez rzekomy ZŁOWROGI SYSTEM UCISKU !

  • Panie Konarski miej pan honor – podaj się pan do dymisji. Jak byłbym taki cienki jak pan w tym co robię już dawno bym odszedł.

 11. cud inżynierii i architektury Zapierdzie się rozwija za kilka lat dogonimy Japonię,
  Bilety pewnie z tego tytułu będą po 25 zł za wejście.

 12. Dla tych co tak jecza proponuje udac sie pod drzwi płaczu koło MOPSU. W kazda sobote zaprasza tam byly prezydent i radna Ewa z Pawlem na gorzkie żale po oderwaniu od koryta 🙂 ihahaha

  • zarówno były prezydent i jego pełowskie towarzycho są do dupy, jak i nowy prezydent i jego jeszcze bardziej niezdarne towarzycho są do dupy. jedyna nadzieja dla tego miasta, to ze w kolejnych wyborach zadna z tych mord nie dopcha się już do koryta. potrzeba ludzi madrych, wykształconych i godnych, a nie szczekaczy czy karierowiczow po politologii…

 13. Krasnal co zech zrobil z bezrobociem .. i obwodnica ZERO poludniowa i zachodnia o sorry braklo-:) smieszne to i tragiczne jak drzwi…….nie wstyd na Zawierciu sie pokazywac……

 14. trwa walka wilkow szczekaczy Krasnala i Konara……a zapomnieli o jednym o mieszkancach Zawiercia w du…. maja wszystko tylko stolki,salata….jak kogo opier***na boku zenua zenua a gdzie nowi z PiS Wasze szumna kielbasa wyborcza…..czy ktos z Was zajmie sie SAG i inwestorami, GZM kopalnia a nie bicie piany ku***dmuchance…inwestycje chodnik prawoskret a obwodnica zachodnia w ksiazkach ekonomii powinna byc. Wiem kochani wszystkim zalwzy nam na Zawierciu kazdy ma swoje zdanie pisze na roznych forach i nie tylko etc ale co z tego……zero zero zero czerwony betonik dopiero jak sie nie wykruszy nic sie nie bedzie dzialo w Zawierciu ale do tego czasu miasto bedzie juz w stanie totalnego upadku….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.