zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W poniedziałek w Zawierciu rozpocznie się Festiwal Smaku

W dniach 9-13 października restauracje oraz kawiarnie w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Czeladzi i Zawierciu będą proponować mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania. Portal zawiercianskie.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców, promowanie idei „Slow Food” oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów.

Każda z uczestniczących w wydarzeniu restauracji i kawiarni przygotowała specjalne dania, które będzie można skosztować w specjalnych cenach – 10 zł za zestaw napój i deser oraz 20 zł za zestaw przystawka i danie główne.

Dostępna jest już lista lokali biorących udział w Festiwalu Smaku oraz zdjęcia proponowanych przez nie dań. Możecie je znaleźć na naszym profilu na Facebook-u oraz stronie internetowej. Będzie naprawdę smacznie, oryginalnie i niebanalnie – informuje Kamil Dutkiewicz, współorganizator wydarzenia.

Serwowane dania będą nieco mniejsze niż standardowe porcje, natomiast ceny są niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu.

Odwiedzajcie lokale, dzielcie się swoimi opiniami, recenzjami i zdjęciami na naszym fanpage’u. Na aktywnych uczestników Festiwalu Smaku czekać będą liczne nagrody od naszych Partnerów – klubów fitness, gabinetów SPA i wielu innych – dodaje Kamil Dutkiewicz.

Aktualizowaną listę lokali oraz galerię zdjęć menu festiwalowego znajdziecie na – www.facebook.com/festiwalsmakuzaglebie oraz na oficjalnej stronie www.festiwal-smaku.pl

Dostępna jest również aplikacja mobilna na Android gdzie znajdziecie wszystkie lokale biorące udział w festiwalu, dokładne menu ze zdjęciami oraz intuicyjna mapa z nawigacją.

Oto pełna lista lokali biorących udział w Festiwalu Smaku:

Festiwal Smaku Zagłębie 9-13 października

Sosnowiec
Dojo Sushi Bar
Magiel Kulinarny
Restauracja Lolo Rosso
PEZZO PIZZA
Benny’s Sosnowiec

Dąbrowa Górnicza
Pogoria Residence & Restaurant
Well Done Dąbrowa Górnicza
Restauracja Hotel Shuma
MasterBistro
Dolce Vita Dąbrowa Górnicza

Czeladź
Smak do kwadratu
Restauracja Francuska Bajadera
Restauracja i Hotel Rycerski***
Hotel Szafran
Daito Sushi

Zawiercie
Bistro Tagine
Cukiernia-Kawiarnia SKAŁA
Cezar Centrum Bankietowe

Mapa lokali dostępna TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.