zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W Parku Handlowym “Rynek” w Zawierciu powstanie sklep KiK

W Parku Handlowym “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 33 w Zawierciu w listopadzie bieżącego roku ma zostać otwarty sklep KiK.

Do tej pory w “Rynku” otwarto sklep Deichmann, Pepco, Rossmann i Sinsay. Budowa obiektu rozpoczęła się na przełomie 2019 i 2020 roku.

KiK to niemiecka sieć dyskontów tekstylnych.

Nasza oferta koncentruje się na niedrogich i dobrych jakościowo tekstyliach, które stanowią 70% naszego asortymentu. Uzupełnieniem asortymentu tekstylnego są artykuły Non-Food takie jak: tekstylia domowe. akcesoria, zabawki i artykuły piśmiennicze – informuje sklep KiK na swoim Facebooku.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

9 KOMENTARZY

  1. Kolejna chińszczyzna – Action, KiK, Pepco, Tedi. To sklepy typu wszystko za 2 zeta. Dla biedoty, dla Zawiercia. Tragedia. w Tedi przelicznik 1 euro to 5 zeta. kroją polaczków Niemcy aż miło

  2. a co to ten kik ? niemiecka sieć dyskontów tekstylnych. hura, nareszcie dotarła do zawierciowa. cieszymy się bo to kolejny niemiecki sklep. bedzie w czym wybierac

  3. A czy reserved sinsay i tym podobne sa lepsze? To tez chinszczyzna nierzadko w marnym wydaniu. Tylko Polacy najczedciej mlodzi zachlysneli sie tymi sklepami po okresie kiedy byla u nas tylko Moda polska , wolczanka i bazary z ciuchami z Turcji. Juz nieraz przejechalam sie na jakosci ubran z tych niby dobrych marek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.