zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W ostatni weekend czerwca do Zawiercia przyjadą Żarciowozy [PLAKAT]

Wydarzenie o nazwie Żarciowozy odwołane w minionych tygodniach z powodu pandemii koronawirusa ma nowy termin – 26-28 czerwca 2020 r. 

Myśleliście, że o Was zapomnieliśmy Nigdy! Zawiercie już na stałe wpisało się w kalendarz Żarciowozów! Zmieniamy miejsce i tym razem będziemy Was karmić na parkinku przed “Spiżarnią” ul. Blanowska 50. Tam się pomieścimy w bezpiecznych odległościach, żebyście mogli swobodnie korzystać z Żarciowozów! Będziemy oczywiście przez 3 pyszne dni! Nie możecie się doczekać – My już tęskniliśmy niesamowicie – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Głupi pomysł. Pandemia trwa, gdzie jest sanepid, który powinien tego rodzaju imprezę zamknąć. Panie Prezydencie proszę zająć stanowisko w tej sprawie i uruchomić odpowiednie procedury. Stanowcze nie. Co z bezpieczeństwem mieszkańców. Tern Spółdzielni Mieszkaniowej, też musi mieć zgodę Prezydenta na taką bzdurną imprezę.

    • Przykład idzie z góry: jak “rzund” zezwolił na organizację weselisk w lokalach, to i żarciowozy na wolnym powietrzu wolno. A poważnie: każdy podobno ma rozum i wolną wolę, pójdzie ten,dla którego to jest szczyt intelektualnej rozrywki i nic oprócz żarcia z budy się nie liczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.