dilbert essay dan ingram essay examples narrative essay outlines french english canadian relations essay ap european history sample essay questions

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W niedzielę “Głos Regionów” TVP3 “na żywo”z Zawiercia o kopalni cynku i ołowiu. Każdy może przyjść i wziąć udział w programie

W najbliższą niedzielę 27 października przed Urzędem Miejskim w Zawierciu prowadzony będzie “na żywo” program “Głos Regionów” emitowany w TVP3 na antenie ogólnopolskiej.

– Najważniejsze są dla nas Państwa sprawy. W programie Głos Regionów zajmiemy się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Będziemy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla Państwa. Prowadzący poszukają odpowiedzi na nurtujące pytania. Mogą Państwo wyrazić swoją opinię oraz stanąć po jednej ze stron. Głos Regionów – to Twój Głos – czytamy w opisie programu.

O programie poinformowała redaktor TVP3 Katowice Mariola Fabiańczyk na grupie na Facebooku “Nie dla kopalni cynku i ołowiu na Jurze!”.

W niedzielę o godzinie 12:00 przed Urzędem Miejskim w Zawierciu będzie realizowany program na żywo, na antenę ogólnopolską “Głos Regionów”. Przyjdźcie, bądźcie i pokażcie swoje zdanie. Im liczniej, tym gorzej dla kopalni – napisała dziennikarka TVP3.

Grafika: TVP

17 KOMENTARZY

  1. Jestem pewny ,że przeciwnicy kopalni przyjdą tłumnie ,barwnie i rodzinnie .Ring z jednej strony już znamy ,kto pojawi się po drugiej stronie ?Hejtować to najprościej znacznie trudniej jest mieć odwagę i pojawić się oficjalnie po stronie kopalni .

  2. Nikt popierający kopalnie się nie pojawi, bo wszyscy są przeciw kopalni. Prezes Rathdowney w wywiadzie dla jednej z gazet zawierciańskich tak zapewniał, że konsultacje mają w DNA, a tu okazało się, że mają konsultacje gdzieś, bo je odwołali.

  3. Najlepsze jest rzetelne dziennikarstwo 🙂 “Przyjdźcie, bądźcie i pokażcie swoje zdanie. Im liczniej, tym gorzej dla kopalni – napisała dziennikarka TVP3. ” . I już na początku widać ,że nie chodzi tutaj o merytorykę , ale o sensację.tzw. ustawkę.Tak było za komuny. Myślałem ,że te czasy już minęły. NIE IDĘ.

  4. Tam nie biją ,skoro uważasz kopalnie cynku i ołowiu za istotną formę rozwoju dla Zawiercia to przyjdź stań po stronie zwolenników kopalni i udziel wywiadu ,na tym polega demokratyczne rozstrzyganie sporów .

    • Myślenie, że mieszkańcy, którzy milczą są za budową kopalni jest kuriozalne. Skoro jesteś za budową kopalni to do dzieła przyjdź i przedstaw swoje argumenty. Mamy demokrację i wolność wyrażania swoich poglądów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange