zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W miejscu dawnej „Spiżarni” przy ul. Blanowskiej w Zawierciu powstanie Spar. Otwarcie w sobotę 9 maja

Przy ul. Blanowskiej 50 w Zawierciu, w dawnej lokalizacji m.in. sklepu Kompleks, Kmicic i – ostatnio – Spiżarnia – wkrótce zostanie otwarty nowy obiekt.

Przypomnijmy, sklep Spiżarnia w Zawierciu został zamknięty w niedzielę 8 marca. Obecnie na budynku nie ma jeszcze szyldu nowej marki, napis „Spar” ma pojawić się tuż po weekendzie majowym.

To będzie wyjątkowy sklep z rodzinną atmosferą. Mam nadzieję, że wszyscy znajdą w nim coś dla siebie i będą do niego wracać. Klient jest dla nas najważniejszy i bardzo dużą rolę przykładamy do tego, żeby był zawsze miło obsłużony, jakość i świeżość również są dla nas bardzo ważne. Mamy własną kuchnię. Mamy swoje wyroby garmażeryjne, sałatki, pieczemy ciasta, wędzimy. Mam nadzieję, ze ludzie nas tu pokochają, tak jak się to stało na Zuzance – mówi Justyna Lendor, właścicielka sklepu.

Sklep Spiżarnia istniał w Zawierciu od kwietnia 2017 roku, w ubiegłym roku uruchomił sklep internetowy. Spar to holenderskie przedsiębiorstwo założone w 1932 roku. W Zawierciu znajduje się 5 sklepów tej sieci.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

6 KOMENTARZY

  1. Szkoda,że nie „Stokrotka”.
    SPARÓW ci u nas dostatek ,a STOKTOTKI ani jednej,a to bardzo fajny sklep

  2. Szkoda,że nie „Stokrotka”.
    SPARÓW ci u nas w Zawierciu dostatek ,a STOKROTKI ani jednej, a to bardzo fajny sklep.

  3. Klijęci zadowoleni i będą wracać jak znowu wypadnie jakaś pandemia to Spark znowu ceny będzie miał z kosmosu pierś z kurczaka 40 zł za kilogram od tamtej pory omijam 5tą sieciówkę z daleka nie lubię jak ktoś na nie szczęsciu ludzi chce się nachapać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.