zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W czwartek 19 marca otwarcie Biedronki na Żabkach w Zawierciu

Od kilku tygodni trwa remont budynku przy ul. Bohaterów Westerplatte 33 w Zawierciu (osiedle Żabki). W czwartek 19 marca znajdująca się w budynku Biedronka ma zostać otwarta.

W dniu 19 marca zostanie otwarty sklep w Zawierciu przy ul. Bohaterów Westerplatte 33. W związku z aktualną sytuacją pracownicy ochrony będą dbać o to, by na sali sprzedaży przebywało jednocześnie nie więcej osób niż jest przewidziane na powierzchni tego sklepu (czyli 50 osób) – informuje biuro prasowe sieci Biedronka.

Otwarcie sklepu zaplanowano na godzinę 7:00.

Sklep na Żabkach był nieczynny od niedzieli 26 stycznia 2020 roku.

– Celem prowadzonych prac jest zwiększenie atrakcyjności placówki, podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka standardów. W czasie remontu sala sprzedaży powiększy się o 150 m2 i liczyć będzie ponad 800 m2. W sklepie zostaną wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi. Dojazd do placówki nie ulegnie zmianie. Prace modernizacyjne potrwają do połowy marca br. W czasie modernizacji zapraszamy klientów do zakupy do Biedronki zlokalizowanej przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20 – informowało pod koniec stycznia biuro prasowe Biedronki.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
Zdjęcie: Archiwum zawiercianskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.