zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W centrum handlowym “Brama Jury” ma powstać H&M. Inwestor promował swój projekt na Shopping Center Forum w Warszawie

Wracamy do tematu planów budowy centrum handlowego “Brama Jury” w Zawierciu przy wyjeździe w kierunku Poręby.

Dla nas priorytetem są umowy najmu, aby rozpocząć budowę niezbędni są najemcy. W ciągu około 2 tygodni ogłosimy generalnego wykonawcę, a następnie czas wbicia łopaty. Budowa takiego obiektu jak Brama Jury potrwa od 14 do 16 miesięcy – informuje Karolina Żelazek-Majcher z Master Management Group (MMG).

Inwestor planujący budowę centrum handlowego w Zawierciu uczestniczył w targach Shopping Center Forum 2019 CEE w Warszawie, w trakcie których promował “Bramę Jury”. Jak informuje portal retailnet.pl, spośród 15 tys. m2 powierzchni obiektu, 1 723 ma należeć do H&M. W trakcie warszawskich targów, które odbyły się pod koniec września 2019 roku, znana marka odzieżowa podpisała umowę z firmą MMG.

Cieszymy się, że marka H&M wybrała Bramy Jury. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Zawierciu i kluczowy najemca strefy fashion naszego projektu. Dla nas to także potwierdzenie, że projekt galerii handlowej Master Management Group w Zawierciu ma potencjał i stanowi atrakcyjną lokalizację dla rozwoju biznesu topowych marek w Polsce. Dzięki tej współpracy mieszkańcy Zawiercia i okolic będą mieć dostęp do światowych trendów oraz dobrej jakości odzieży w najlepszej cenie – mówi Anita Petrus, Senior Leasing Manager w Master Management Group dla portalu retailnet.pl

Przypomnijmy, w marcu 2018 roku firma Master Management Group zorganizowała w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu konferencję prasową, podczas której przedstawiła wizualizację galerii handlowej “Brama Jury”. Ta ma powstać przy ul. Wojska Polskiego przy wyjeździe z Zawiercia w kierunku Poręby.

Jak wówczas informowano, budowa galerii handlowej miała rozpocząć na przełomie czerwca i lipca i zakończyć w 4. kwartale 2019 roku. Do dziś prace budowlane nie ruszyły. Inwestor zapewnia, że “Brama Jury” powstanie.

Zdjęcie: Master Management Group

ptr

14 KOMENTARZY

 1. a koparki beda tanczyc jak za Krasnola-:) a tak serio niech galeria bedzie tylko aby bylo cos fajnego sklepy markowe kino etc., nie chce sie chyba wiekszosci dymac na Slask Zaglymbie do galerii handlowych……..tylko niech cos z tego bedzie a nie jak zawsze co wybory “kielba wyborcza”

 2. Co do krasnali to dzięki nim miasta Nowa Sól przetrwała swoje najgorsze dni (bezrobocie 44% )Krasnal przyszłością jest i basta .A tak prywatnie to panie były prezydencie ,hejt nie zniknie z naszego życia politycznego .Jest pan liderem opozycji w mieście i tu powinno się przejść do ofensywnych działań (takie czasy uruchamiamy swój face ,blog ,a ma pan dużo ciekawego do powiedzenia np, historia pana rodziny jest fascynująca słuchałem jej podczas obchodów 1 września )Nie znamy się i raczej się nie poznamy w realu pozdrawiam

  • LINDA – o pozycji to krasnal najwyżej może pomyśleć a liderem to nigdy nie był i nie będzie – kumotr szyszkwnik grzybek go prowadził i podejmował wszystkie decyzje. Ten facet nie potrafi się sensownie wypowiedzieć bez wcześniej przygotowanego przez kogoś tekstu. Pozycje u niego są za zamkniętymi drzwiami – wszyscy wiedzą jakimi!
   Pozdrawiam

  • ZNAWCA -8500 mieszkańców głosowało na Niego, a ilu mieszkańców ma Zawiercie ? 49 900? Ilość osób z czynnym prawem wyborczym jaka jest? No to wynik powala! Przyjmując takie rozumowanie to można powiedzieć że 30 000 nie głosowało na tego pana! No i w takim wypadku można jednoznacznie stwierdzić iż SENIOR ma rację bo większość nie glosowała na tego Pana!
   A Pani/Pan LINDA -proszę przeczytać kilka razy jak pani/pan/państwo nie zrozumieli…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.