zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

W centrum handlowym “Brama Jury” ma być Media Expert. Inwestor zapewnia, że galeria powstanie

Firma Master Management Group, czyli inwestor zamierzający wybudować centrum handlowe “Brama Jury” przy wyjeździe z Zawiercia w kierunku Poręby, ogłosiła nazwę kolejnej znanej marki, która ma być obecna w galerii.

Brama Jury w Zawierciu zapewni mieszkańcom miasta i regionu dostęp do kompleksowej oferty handlowo-usługowej. Obiekt ma duży potencjał i cieszymy się bardzo, że swoją obecnością w tym miejscu umacniamy naszą pozycję na rynku lokalnym. Zawiercie wspaniale się rozwija, a my chcemy być w częścią tego procesu. Zapewniamy bogatą ofertę RTV, AGD i multimediów, wzbogaconą o produkty segmentów: rowery, skutery, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Naszą przewagą rynkową jest szeroki asortyment, zróżnicowany pod względem cenowym oraz fachowa obsługa potrafiąca pomóc w dopasowaniu produktu do oczekiwań Klienta. Dzięki temu jesteśmy doskonałym adresem dla osób urządzających dom, mieszkanie czy ogród, poszukiwaczy gadżetów i niebanalnych prezentów oraz pasjonatów elektroniki – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Aktywnie budujemy ofertę pierwszej galerii handlowej w Zawierciu. Wybieramy do współpracy popularne marki, będące liderami w swoich kategoriach. Wierzymy, że bogaty asortyment Media Expert i fachowe doradztwo personelu zaspokoją potrzeby entuzjastów nowinek technologicznych, jak i osób poszukujących wysokiej jakości sprzętu do domu i biura. Elektromarket będzie mieć bezpośrednie wejście z parkingu, dzięki czemu zakupy będą wygodne – mówi Marzena Pijarczyk, Leasing Manager w Master Management Group.

Brama Jury ma mieć powierzchnię 15 000 m2 powierzchni najmu, na których znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie 450 miejsc postojowych. W części rozrywkowej, będzie można obejrzeć seans w nowoczesnym, czterosalowym kinie Planet Cinema oraz spędzić czas korzystając z oferty strefy restauracyjnej i kawiarni. Autorem koncepcji architektonicznej projektu MMG w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI.

Kiedy rozpocznie się budowa centrum handlowego “Brama Jury”? Jak informuje przedstawicielka firmy Master Management Group Karolina Żelazek-Majcher, trwają rozmowy w sprawie realizacji inwestycji.

Centrum handlowe “Brama Jury” w Zawierciu na pewno powstanie – podkreśla Karolina Żelazek-Majcher.

Źródło: Master Management Group

2 KOMENTARZE

  1. Bizstres lising kosmos future manager inwestment deweloper…a wczoraj kopary smigaly na wstecznym galeria handlowa min jak Pogoria w DG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.