zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

VIII Familiada w MOK-u [ZDJĘCIA]

W środę 29 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbyła się VIII Familiada.

Jak co roku imprezę zorganizowały Joanna Dziechciarz-Duda i Agnieszka Łączkowska z I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu we współpracy z Haliną Bulską-Sobusik – Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Zawiercie ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii.

W konkursie udział wzięło 12 szkół, których uczniowie mieli wykonać po cztery zadania w każdym z trzech etapów. Nad całością czuwało jury, które oceniało oryginalność i pomysłowość uczestników oraz ich zaangażowanie.

Zabawę rozpoczęła prezentacja rodzin przed publicznością i jury. Kolejne zadania były związane z powieścią „Akademia pana Kleksa”, a na koniec drużyny jadły galaretki na czas. Najlepszą okazała się Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zawierciu.

Imprezę swoim występem uświetnili: Gabrysia Roterman, Dominika Fijałkowska, Szymon Cisowski, Roksana Papaj, Gabrysia Migdał, Magda Milka, Patrycja Domagała i Oliwia Janowska. W ramach wydarzenia odbył się również występ Pana Kleksa, w którego wcieliła się Joanna Dziechciarz-Duda. W przygotowaniu Familiady pomagali uczniowie I LO w Zawierciu.

Źródło: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.