zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Utrudnienia w ruchu na ul. Piłsudskiego od 22 marca. Na odcinku od skrzyżowania z ul. Źródlaną i Senatorską do skrzyżowania z ul. Równą nie będzie ruchu kołowego

Starostwo Powiatowe w Zawierciu informuje, że w związku z prowadzonymi pracami remontowymi ul. Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Źródlaną i Senatorską do skrzyżowania z ul. Równą zostanie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego. Zmiana ma wejść w życie od poniedziałku 22 marca. 

Szczegółowe informacje Starostwo Powiatowe w Zawierciu podaje m.in. na swojej stronie na Facebooku:

UWAGA: Od 22.03.2021r. ulica Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Źródlaną i Senatorską do skrzyżowania z ul. Równą zostanie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego. W związku z prowadzeniem robót budowlanych w ramach zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 1726 S i 1730 S na odcinku od skrzyżowania ulicy Leśnej z ulicą Piłsudskiego (rondo) do drogi krajowej nr 78 w miejscowości Zawiercie – Kromołów” wykonawca firma BITUM w dniu dzisiejszym (15.03.2021 r.) poinformował, że w dniu 22.03.2021r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, zgodnie z którą: ulica Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Źródlaną i Senatorską do skrzyżowania z ul. Równą zostanie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego.

Ruch lokalny przywrócony został natomiast na remontowanym odcinku ul. Piłsudskiego od ronda. Ma on zostać jeszcze zamknięty na czas położenia warstwy ścieralnej i regulacji urządzeń.

MS
redakcja@zawiercianskie.pl
Fot.: Facebook/Starostwo Powiatowe w Zawierciu

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.