zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Uruchomiono stronę internetową www.GaleriaBramaJury.pl

Na stronie internetowej Urzędu Miasta Zawiercie pojawiła się informacja o rozpoczęciu prac przy budowie centrum handlowego przy ul. Wojska Polskiego w Zawierciu.

Odpowiadamy za przebudowę odcinka 500 – metrowego, a prace są związane z uzyskanymi przez nas pozwoleniami wodno-prawnymi. Jesteśmy na drugim etapie prac, a do końca roku zostanie wykonany cały zakres – czyli trzy etapy. Prace wykonywane są przez Związek Spółek Wodnych w Zawierciu. Przez cały wrzesień udało nam się uporządkować i zaadaptować prawie cały ciek Kierszula. W minionym tygodniu oznakowaliśmy działkę – stawiając na niej 2 tablice informacyjne z kontaktem dla zainteresowanych najmem, dziś – w środę – na działce ustawiony zostanie billboard z reklamą galerii, zachęcający do kontaktu z nami – czytamy na stronie internetowej urzędu miasta w odpowiedzi przedstawicielki firmy Master Management Group, Karolina Żelazek-Majcher.

Na stronie znajdują się 4 zakładki:

Lokalizacja

Galeria będzie zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego, stanowiącej fragment drogi krajowej nr 78, tuż przy nowym rondzie, oddanym do użytku w 2016 roku. Rondo jest doskonałym punktem komunikacyjnym, łączącym drogę na zachód w kierunku Częstochowy i Katowic oraz drogę na wschód w kierunku centrum Zawiercia. W zasięgu 35 minut dojazdu do inwestycji mieszka 248 700 osób.

4-salone kino

Planet Cinema zapewni klientom i mieszkańcom regionu rozrywkę na najwyższym poziomie. Filmy będą wyświetlane w czterech komfortowych salach, przy użyciu najnowocześniejszych systemów 3D oraz najwyższej jakości systemów dźwiękowych. Filmy będzie mogło oglądać jednocześnie ponad 600 widzów. Do dyspozycji odwiedzających będzie również kawiarnia oraz bar kinowy.

50 sklepów znanych marek 15.000 m2 powierzchni najmu

Brama Jury to miejsce stworzone na miarę potrzeb mieszkańców Zawiercia i okolic. Na 15 000 m2 powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełnią restauracje, supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe.

Parking na 450 samochodów

Brama Jury to przede wszystkim wygodne zakupy, dlatego do dyspozycji klientów oddanych będzie około 450 miejsc parkingowych. Wszystkie sklepy znajdą się na jednym poziomie, a prosty i przejrzysty układ galerii ułatwi komunikację wewnątrz obiektu.

Oto link do strony: www.galeriabramajury.pl

4 KOMENTARZE

  1. Najlepsza jest ,,ściema’’ bo jej nie ma. Jak taki krętacz może zostać prezydentem. Miał dużo czasu na udowodnienie swoich kompetencji i nic z tego nie wyszło. Nawet koło swojego domu nie potrafi posprzątać bo prace wykonują pracownicy OSiR – u. Patrz portal ,, subiektywne spojrzenie’m

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.