zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Ulica Mrzygłodzka w Zawierciu zamknięta. Utrudnienia potrwają kilka miesięcy

W poniedziałek 10 lutego 2020 r. został zamknięta ul. Mrzygłodzka w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 791 od DK 1 do DK 78.

Ulica Mrzygłodzka w Zawierciu na odcinku 2,2 km od ronda przy Hotelu Villa Verde do skrzyżowania z ulicami Rolniczą i 11 Listopada będzie zamknięta od 10 lutego do 31 sierpnia 2020 roku, objazd został wyznaczony drogą wojewódzką 78 od DW 791 w Zawierciu i ul. Inwestycyjną (DW 796).

Drogą będą mogli poruszać się tylko mieszkańcy, komunikacja publiczna oraz osoby, które dowożą dzieci do Szkoły Podstawowej nr 11.

redakcja@zawiercianskie.pl

7 KOMENTARZY

    • Świetnie, tylko tak poustawiane są te znaki, że jadąc od strony straży w Marciszowie do Zawiercia w ogole ich nie widać! Zero oznakowań, a przecież stoją na środku drogi!!! Tylko patrzeć jak ktoś w nie huknie :/

  1. Dzisiaj całą tę konstrukcję zabezpieczającą wjazd wiatr już zdążył przewrócić. Musiała interweniować Straż Miejska.

  2. problem by sie rozwiazal z transportem z Zaglebia do Medalikowa gdy by domonczyli zachodnia obwodnice……wspolczuje mieszkancom tirow-:(

  3. Nie dlugo wybuduja obwodnicę Pradel i Kroczyc/ Szczekocin więc dojazd do Kielc będzie latwiejszy takaze dla Tirów. S7 też wyremontowana już.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.