zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego w Zawierciu będzie jednokierunkowa. Już stoją znaki drogowe

Ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zawierciu wkrótce będzie ulicą jednokierunkową. Przejedziemy nią tylko jadąc od strony przychodni w kierunku DH Centrum.

Od kiedy na ul. Kard. Wyszyńskiego będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu? Redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się z tym pytaniem do Urzędu Miejskiego w Zawierciu. Oto jaką odpowiedź otrzymaliśmy:

Trwają ostatnie prace wykończeniowe i wprowadzanie nowego oznakowania poziomego i pionowego. Gdy prace zostaną wykonane, wprowadzona zostanie nowa organizacja – poinformowała Monika Polak-Pałęga, rzeczniczka urzędu.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

4 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze! Nareszcie! Mam tylko nadzieje, że Policja i Straż Miejska będą karały kierowców za parkowanie na nowym chodniku. Nawet na powyższych zdjęciach widać jak kretyni parkują.

    • Niech lepiej straż miejska zacznie karać, kierowcow parkujacych w niedozwolonych miejscach przy przychodni, są tak bezszczelni, że parkua nawet na pasach do przejścia dla pieszych…
      Oraz pseudoinawlidami, auto na mamusie, czy dziadka, a jeździ zdrowy kierowca, ma tabliczek że może parkować, w miejscu dla niepełnosprawnych, a nie parkuję mimo iż dużo miejsc jest wolnych dla nich… I potem inni kierowcy nie mają gdzie parkować, więc parkuja też na chodnikach…

  2. Co to za moda na te ulice jednokierunkowe ? Po co to jest na np. ul. Stalowników ? Co tam jest za ruch i odcinek 40 metrów zrobiono jednokierunkowy. Kto taki tam mieszka ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.