zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Tylko u nas! Oświadczenie właściciela pumy [AUDIO]

Na terenie powiatu zawierciańskiego trwa wielka akcja poszukiwawcza prowadzona m.in. przez policję. Służby szukają pumy i jej właściciela.

Redakcja Mediów Zawierciańskich skontaktowała się z właścicielem pumy, której szuka policja. Oto, co powiedział mężczyzna:

Po wygłoszeniu oświadczenia nie wyraził zgody na odpowiedź na kolejne pytania.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

8 KOMENTARZY

  1. Nie odbierajcie mu tego kota. Jest on idealnym opiekunem dla Nubii. Dba o nią jak o dziecko. Puma ma bardzo dobre warunki do życia. Jest to jego zwierzę, które kocha tak jak ty swojego kociaka, czy psiaka. Piszcie komentarze i Namawiajcie innych by je pisali bo jest to akcja pomocniczości dla właściciela oraz jego zwierzęcia.

  2. Nie wiem co za głupiec rozpętał to piekło ale to jest recepta na tragedię. Kto wezwał policję i kto zarządził obławę ? Poziom agresji że strony ludzi którzy powinni zachować zimną krew i profesjonalizm a zamiast tego urządzają sobie polowanie na człowieka jest porażająca.

  3. Tak nie można! Widać, że NUBIA jest zadbana. Właściciel ma zezwolenie. Ubiegłoroczna kontrola RDOŚ z Kielc nie mialą zastrzeżeń. Dziesiątki zdjęć z dziećmi i dorosłymi – jest wzajemna akceptacja.

    Właściciel prosi o pomoc prawnika – myślę, że to pilna sprawa, bo czas biegnie.

  4. Tez bym tak zrobila..bronilabym tak jak Pan..jest tyle lat z Panem..to czlonek rodziny..Prosze sie trzymac i nie poddawac..A Wy zostawcie mu to zwierze !!!! nie macie innych spraw tylko czepiac sie opiekuna zadbanego zwierzecia ??? ZENADA !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.