dual diagnosis essays breathless essay godard alexander pope essay on man great chain of being teaching profession essay write compare essay example mumbai monsoon essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

TVP, TVN, Polsat i RMF FM w Zawierciu. Powód? Protest przeciw dopalaczom [ZDJĘCIA]

Dzisiaj przez Zawiercie przeszedł marsz przeciw dopalaczom. Protest rozpoczął się o godzinie 10:00 przed sklepem PSS “Społem” przy ulicy Stary Rynek 4.

Marsz przeszedł przez ulice: Stary Rynek, Piłsudskiego, Kościuszki, Sienkiewicza i Kasprowicza, a zakończył się przed Powiatową Komendą Policji w Zawierciu, gdzie protestujący krzyczeli “STOP DOPALACZOM!”.

Po chwili do protestujących wyszedł oficer prasowy Komendy Policji, z którym odbyły się rozmowy na temat zatrzymania podejrzanych osób, które mogą być zamieszane w handel dopalaczami. Nadkom. Andrzej Świeboda poinformował, że dochodzenie w tej sprawie jest w toku.

Na marsz przyjechały telewizje: TVP, TVN i Polsat, a także Radio RMF FM i Radio Katowice.

Tekst i zdjęcia: Marlena Magiera

 

3 KOMENTARZE

    • Do MIESZKAŃCA
      Cóż,dla starszych mieszkańców miasta poruszanie się po nieodśnieżonych i oblodzonych chodnikach jest ryzykowne. A młodym to widocznie wisi-mówiąc kolokwialnie-bo nawet zastępcy w randze doradcy nie było!

  1. Ci co wystąpili w programie Alarm! emitowanym niedawno w TVP mają krew na rękach, są mentalnie współodpowiedzialni za śmierć tyłu osób, bo wiedzą kto handluje ale nie chcą zeznać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange