zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

TVP, TVN, Polsat i RMF FM w Zawierciu. Powód? Protest przeciw dopalaczom [ZDJĘCIA]

Dzisiaj przez Zawiercie przeszedł marsz przeciw dopalaczom. Protest rozpoczął się o godzinie 10:00 przed sklepem PSS “Społem” przy ulicy Stary Rynek 4.

Marsz przeszedł przez ulice: Stary Rynek, Piłsudskiego, Kościuszki, Sienkiewicza i Kasprowicza, a zakończył się przed Powiatową Komendą Policji w Zawierciu, gdzie protestujący krzyczeli “STOP DOPALACZOM!”.

Po chwili do protestujących wyszedł oficer prasowy Komendy Policji, z którym odbyły się rozmowy na temat zatrzymania podejrzanych osób, które mogą być zamieszane w handel dopalaczami. Nadkom. Andrzej Świeboda poinformował, że dochodzenie w tej sprawie jest w toku.

Na marsz przyjechały telewizje: TVP, TVN i Polsat, a także Radio RMF FM i Radio Katowice.

Tekst i zdjęcia: Marlena Magiera

 

3 KOMENTARZE

    • Do MIESZKAŃCA
      Cóż,dla starszych mieszkańców miasta poruszanie się po nieodśnieżonych i oblodzonych chodnikach jest ryzykowne. A młodym to widocznie wisi-mówiąc kolokwialnie-bo nawet zastępcy w randze doradcy nie było!

  1. Ci co wystąpili w programie Alarm! emitowanym niedawno w TVP mają krew na rękach, są mentalnie współodpowiedzialni za śmierć tyłu osób, bo wiedzą kto handluje ale nie chcą zeznać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.