zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Trwają konsultacje społeczne w sprawie Lokalnego Programu Rewitalizacji na lata 2014-2023

Pełna nazwa dokumentu to Lokalny Program Rewitalizacji Obszarów Miejskich na terenie gminy Zawiercie na lata 2014-2023.

Jak informuje Urząd Miejski w Zawierciu na swojej stronie internetowej najważniejsze zmiany, które zostały wprowadzone do dokumentu to poszerzenie obszarów objętych rewitalizacją w celu zwiększenia możliwości wykorzystania funduszu unijnych na terenie gminy głównie w zakresie rewitalizacji i termomodernizacji. Dokonano również aktualizacji zadań przewidzianych do rewitalizacji.

Jeżeli macie Państwo pomysł na wprowadzenie dodatkowych zadań zachęcamy przez cały czas nie tylko przez okres konsultacji społecznych do kontaktu z Wydziałem Inwestycji i Projektów w Urzędzie Miejskim. W ramach bieżących konsultacji chcielibyśmy poznać Państwa opinie w zakresie podobszarów przewidzianych do rewitalizacji oraz planowanych do realizacji zadań. Chcielibyśmy poznać odpowiedź w sprawie prawidłowości wyznaczenia obszarów oraz w zakresie zaplanowanych zadań. Zachęcamy również do składania swoich propozycji – zachęca zawierciański magistrat.

Termin zakończenia konsultacji to poniedziałek 25 września.

Formy wnoszenia uwag i propozycji:
– osobiście w Urzędzie Miejskich – pokój nr: 209.
– elektronicznie za pośrednictwem adresu mailowego: r.selejdak@zawiercie.eu, w.mikula@zawiercie.eu, projekty@zawiercie.eu, fokus2@windowslive.com
– listownie na adres: Urząd Miejski ul. Leśna 2, 42-400 Zawiercie.

 

Źródło: Urząd Miejski w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.