zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Trwa głosowanie na Miss Pascala. Wśród kandydatek są 3 zawiercianki [ZDJĘCIA]

Szkoła Pascal po raz kolejny ogłosiła konkurs “Miss Pascala”.

Po raz trzeci sieć bezpłatnych szkół policealnych Pascal organizuje wybory miss wśród swoich słuchaczek. Znalazły się w nich również zawiercianki. To doskonała zabawa dla głosujących oraz dla kandydatek, które zgodziły się zawalczyć o tytuł najpiękniejszej. Panie chętnie zapisują się do Pascala, są zmotywowane do nauki i z przyjemnością biorą udział w zajęciach na kierunkach takich jak: opiekun medyczny, technik sterylizacji medycznej, czy technik masażysta. Każdy może głosować i pomóc wyłonić „Miss Pascala”. Kandydatki do tytułu czekają na głosy od 9 maja. Zapewne wybór jednej słuchaczki nie będzie łatwy! – zachęcają organizatorzy.

Z każdego z 13 miast, w których działa szkoła Pascal wytypowano 3 słuchaczki, które uczestniczą w konkursie.

W konkursie startują trzy przesympatyczne panie z Zawiercia, które liczą na wsparcie! Warto sprawdzić, czy na liście nie znajdzie się znajomej twarzy – koleżanki z podstawówki o zachwycającym spojrzeniu, czy ślicznej sąsiadki. Można oddawać głos na jedną z trzech reprezentantek Zawiercia lub na panią z innego miasta, której uroda zrobi największe wrażenie. Gdzie można obejrzeć wyjątkowe kandydatki? Zdjęcia oraz relacje z wyborów „Miss Pascala” zamieszczane są na fanpage Szkoły Pascal oraz na Instagrami – czytamy w informacji prasowej organizatorów.

Prezentacja kandydatek oraz głosowanie odbywa się na stronie https://pascal.edu.pl/miss/glosuj/

Wybory „Miss Pascala” składają się z trzech etapów. Na każdym z nich można głosować na wybraną kandydatkę. W pierwszym z nich na wsparcie czeka 39 zdolnych i pięknych słuchaczek Pascala. Do kolejnego etapu przejdzie zaledwie 1/3 z nich – zostanie wyłoniona 1 reprezentantka z każdego miasta. W drugim głosowaniu będzie można wyrazić swoje poparcie dla jednej z 13 pięknych pań.

Głosować można również w sekretariacie szkoły oraz przez aplikację mobilną Pascala https://pascal.edu.pl/URL/app.html Punkty przyznane w aplikacji liczone są trzy razy.

1 KOMENTARZ

  1. Pani nr 37 śliczna, najładniejsza, głosuję! Pani nr 38 też bardzo ładna! U tych dwóch Pań widać PRAWDZIWE piękno i urodę! Pani nr 39… niestety widać sam plastik…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.