zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Casting do Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej: zgłaszać się mogą również kandydatki z powiatu zawierciańskiego

W marcu w Hotelu Arche w Częstochowie odbędzie się casting do Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej. Zgłaszać mogą się również kandydatki z powiatu zawierciańskiego. Aby wziąć udział w castingu należy przesłać mailem swoje zgłoszenie.

Aby uczestniczyć w konkursie piękności należy mieć nie mniej niż 18 i nie więcej niż 25 lat w dniu gali. Ta odbędzie się w pierwszej połowie czerwca.

Piękno, kobiecość i rozwój – takimi słowami możemy określić kolejną edycję konkursu Miss Polonia w Częstochowie! Jak zakładają organizatorzy, tegoroczna edycja konkursu ma przyczynić się do jeszcze pełniejszego rozwoju i sukcesu kandydatek w ogólnopolskim konkursie! W zeszłorocznej edycji, tytuł najpiękniejszej Częstochowianki zdobyła Milena Bilska z Poczesnej, a dalej wraz z 2 Częstochowiankami – Patrycją Brudkiewicz (Pierwszą Vicemiss Polonia Ziemi Częstochowskiej) i Aleksandrą Kielan (finalistką z kategorii OPEN) powalczyły o tytuł najpiękniejszej Polki w ogólnopolskim finale konkursu! Tytuł ten przypadł Karolinie Bielawskiej z Łodzi, jednak Częstochowa również znalazła się wśród 3 najpiękniejszych Polek! Tytuł Pierwszej Vicemiss otrzymała Aleksandra Kielan! – informują organizatorzy na Facebooku.

Zgłoszenia wysyłać można na maila – biuro@e-meritum.info lub na fanpage facebook – Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej. Pierwszy etap castingu to zgłoszenia internetowe, drugi spotkanie castingowe, a trzeci to pierwsze zgrupowanie, na które zostają zaproszone kandydatki wyłonione przez Jury.

Media Zawierciańskie są patronem medialnym wydarzenia.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.