art history essays on newgrange free essay examples for university firewall essay teaching five paragraph essay format essay on 9 planets essays on literature and ideas

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Trwa budowa Parku Handlowego “Rynek” w Zawierciu [ZDJĘCIA]

Trwa budowa Parku Handlowego “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu. Według informacji ze strony internetowej inwestora obiekt ma zostać oddany do użytku w trzecim kwartale bieżącego roku.

O sprawie pisaliśmy na początku grudnia 2019 roku. Firma Mallson Polska, która od niemal 2 lat informuje na swojej stronie internetowej o zamiarze wybudowania Parku Handlowego “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu kilka tygodni temu opublikowała informację o nowym planowanym najemcy – będzie nim sklep Pepco.

Nowoczesny Park Handlowy RYNEK w Zawierciu pozyskał nowego najemcę – markę Pepco. Popularny dyskont znany ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe – zajmie powierzchnię ponad 600 mkw. Rozpoczęły się już prace budowlane na terenie budowy i przygotowanie pod fundamenty. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami na ostatnie wolne lokale. Otwarcie obiektu planowane jest na II połowę 2020 roku – zapowiadała firma Mallson Polska w grudniu 2019 roku na swojej stronie internetowej.

W miejscu powstania obiektu trwają prace budowlane. Firma nie udziela jednak żadnych informacji o swojej inwestycji. Zobaczcie zdjęcia:

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

6 KOMENTARZY

  1. nie zapomijta o pasnikach dla kunjni klacy i malych zwifokow…w cwortek w Zowierciu dziyn dysla pasniki i poidelka potsebne jak zloto….wreacie mose ktusik zrobi inwestycyjo w pasniki…podziekowac

    • Narazie nie wiadomo na jakim etapie są formalne i papierowe sprawy…… coś cicho jest w tym temacie…..
      Może ktoś wie co się dzieje w tym temacie?!?…..?

  2. Narazie tam zrobili odcinek obwodnicy a teren ogrodzony siatką…..
    Pytanie na co czeka inwestor skoro deklaruje że powstanie Galeria?!?……..?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange