zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Trwa budowa Parku Handlowego “Rynek” w Zawierciu. Obiekt ma powstać w drugiej połowie 2020 roku

Trwa budowa Parku Handlowego “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu. Według informacji ze strony internetowej inwestora obiekt ma zostać oddany do użytku w drugiej połowie 2020 roku (kilka tygodni temu informowano o zakończeniu budowy w trzecim kwartale bieżącego roku).

O sprawie pisaliśmy na początku grudnia 2019 roku. Firma Mallson Polska, która od ponad 2 lat informuje na swojej stronie internetowej o zamiarze wybudowania Parku Handlowego “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu pod koniec ubiegłego roku opublikowała informację o nowym planowanym najemcy – będzie nim sklep Pepco.

Nowoczesny Park Handlowy RYNEK w Zawierciu pozyskał nowego najemcę – markę Pepco. Popularny dyskont znany ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe – zajmie powierzchnię ponad 600 mkw. Rozpoczęły się już prace budowlane na terenie budowy i przygotowanie pod fundamenty. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami na ostatnie wolne lokale. Otwarcie obiektu planowane jest na II połowę 2020 roku – zapowiadała firma Mallson Polska w grudniu 2019 roku na swojej stronie internetowej.

W miejscu powstania obiektu trwają prace budowlane. Firma nie udziela żadnych informacji o swojej inwestycji.

Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie internetowej www.mallson.pl na terenie obiektu o powierzchni 3200 m2 (dla porównania: powierzchnia najmu w DL Shopping Center Zawiercie przy ul. Leśnej to 4200 m2) ma powstać 5 sklepów, a także parking na 90 pojazdów.

Oto wizualizacja parku handlowego przygotowana przez firmę Mallson (pochodzi ze strony internetowej www.mallson.pl):

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

6 KOMENTARZY

  1. Po co takie małe g… z byle czym ? zamiast ładnej dużej galerii w centrum miasta, to dalej chińszczyzna i dziadostwo.

    • Gość – to jest prywatna inwestycja za prywatną kasę więc nic ci do tego. Jeżeli masz takie górnolotne wymagania to zainwestuj ty , a my ocenimy na co cię stać.
      Słabo się robi od wiecznych malkontentów w tym mieście.

  2. Już myślałam że powstanie hala kupców. Tak jak to jest w innych miastach. A tu znowu lipa. Ile można w małej miejscowości otwierać kilka sklepów typu pepco. Taki popyt…..

  3. Pepco, Kik ….czemu te sklepy się non stop powtarzają…? Czy nie mozna wybudować w Zawierciu normalnej galerii handlowej ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.