zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Trwa budowa Kauflandu w Zawierciu [ZDJĘCIA]

Od kilku tygodni trwa budowa sklepu Kaufland w Zawierciu. Zobaczcie zdjęcia.

Sklep Kaufland w Zawierciu będzie położony przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Paderewskiego. Prace przygotowawcze do budowy rozpoczęły się w lipcu tego roku, natomiast z początkiem sierpnia ruszyły już prace budowlane. Nowo powstający budynek będzie miał ok. 5000 m2 powierzchni zabudowy, a jego przyszli klienci będą mogli skorzystać z ponad 200 miejsc parkingowych. Obecnie prowadzone są prace ziemne i fundamentowe. Inwestycja realizowana jest zgodnie z przyjętym harmonogramem. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2020 roku, a sklep zostanie otwarty w pierwszej połowie przyszłego roku – informuje Daria Tworek z Biura Prasowego Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

PK

17 KOMENTARZY

 1. Kaufland zapowiedział i buduje w przeciwieństwie do firmy, która zapowiedziała budowę galerii i nadal robi Zawiercian w bambuko.

 2. Ee tam nie czepiajcie się – konar przyjdzie na otwarcie, strzeli foto wrzuci na FB i będzie gitara! Będzie nowa inwestycja i miejsca pracy i jeszcze pewnie powie ze to dzięki niemu… czas sobie leci, papier się zgadza co miesiąc, kadencja trwa 5 lat żyć nie umierać drodzy wyborcy 😉 a wy frajerzy pracujcie, prowadźcie własne firmy, płaćcie podatki i cicho siedzieć.

 3. A kiedy Galeryja Handlowa Jura Panie Krasnal a kiedy teznia? A jak tam zachdnia obwodnica Krasnal? A jak wlaczenie do GZM? Do Chruszczobroda beda wszyscy bety kupowac bo potem bedzie taniej…..? Co Krasnal z huta szkla? A moze Konar cosik wymysli albo Pani Beata z PiS? Panie Beata niech ze Pani zalatwi u Pana Mateusza obwodnice hm to kiedy…..moze Pan Jaroslaw …..obudzcie sie radni wladcy Zawiercia i beda wybory na pewno nie za 5 lat……a Pan Krzysztof P.cosik ucichl..ale tak to jest jak sie z Krasnalem chciało……..

 4. Brawo Kaufland 🙂 widać kto ma głowę na karku i komu się chce, coś jeszcze w tym naszym grajdole wybudować. Ja o galerii już nie myślę i się nie łudzę w obietnicach. Bedzie to będzie a nie to nie i git. Kibicuje Kauflandowi. 🙂 Do zobaczenia na zakupach …

  • I bardzo dobrze, ostatnio zabrakło na obiad śmietany do mizeri, kupiłem w sklepie osiedlowy śmietanę w centrum miasta za 300 gramów śmietanę prawie 4 zł.. Tak 4 zł… W. Biedronce np. 330 gram można kupić czasem nawet poniżej 2 zł.!!!

   Skończy się dojenie w centrum miasta, mieszkańców, szczególnie tych co. Nie mają samochodu, oraz emerytów i rencistów… Pieniądze zaoszczędzone przeznacza na inny cel.

 5. Ok niech budują, ale szkoda, że w takim miejscu.Rany Julek to Centrum Zawiercia ! Fajne miejsce na spotkania , kawiarenki, szachownice ,ogródki piwne itp ,a tak powstanie moloch sklepowy wątpliwej urody.Ej ,bez sensu dla mnie.

 6. Tak w mieście nie ma pożądnych sklepów a tu tylko o pierdołach, szachownice można postawić w parku a kawiarenki to niby kto by wybudował na takim placu ? Trzeba było kupować działkę i budować.

 7. #HAHA ale wisz kiedy bydo te pasniki cy nie? Sie po prostu pytom i locywiscie poidelka! lobowiazkowo!kun by ze chlipnal lot nie tylko kun…klace losiolki kroliki zajecy i inne…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.