zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

“Tropem Wilczym” – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zawierciu [PLAKAT]

W niedzielę 4 marca w Zawierciu odbędzie się kolejny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych “Tropem Wilczym”. Trwają zgłoszenia.

Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Zawierciańska Inicjatywa Narodowa. Portal zawiercianskie.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Pomysł organizacji biegu zrodził się z połączenia dwóch rzeczy: umiłowania do Ojczyzny oraz pasji, jaką jest dla mnie sport. Jako że regularnie biegam i biorę udział w zawodach sportowych pomyślałem, że wspaniałym pomysłem będzie przy okazji takiego biegu oddać hołd żołnierzom antykomunistycznego podziemia. Kolejnym powodem, dla którego postanowiliśmy zorganizować bieg jest także fakt, że nikt przed nami w Zawierciu nie zorganizował tego typu wydarzenia. Dlatego wyszliśmy z założenia, że nikt za nas tego nie zrobi i sami wzięliśmy się do pracy – mówi Radosław Gołkowski ze Stowarzyszenia Zawierciańska Inicjatywa Narodowa.

Zapisy pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/2375.html

1 KOMENTARZ

  1. “Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka” (A.Einstein). Co do Wszechświata uczeni mają wątpliwości,co do tego drugiego powyższa imprezka potwierdza słuszność maksymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.