zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Targi pracy w Domu Rzemiosła w Zawierciu [ZAPOWIEDŹ]

W przyszłym tygodniu w Domu Rzemiosła przy ul. Piłsudskiego 24 w Zawierciu odbędą się Targi bezpiecznej pracy w Polsce i za granicą.

Na targi zaproszeni są mieszkańcy Zawiercia i powiatu zawierciańskiego. Odbędą się one 27 września 2017 r. (środa) w godz. 10:00-13:00 w siedzibie Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców (Dom Rzemiosła).

Targi skierowane są do wszystkich osób chcących zmienić swoją ścieżkę kariery. Targi mogą odwiedzić zarówno osoby pracujące jak i niepracujące, a także szukające dodatkowej pracy w Zawierciu i okolicy. Nie trzeba być zarejestrowanym w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna by skorzystać z targów.

Targi skierowane są dla wszystkich mieszkańców w wieku 15-70 lat. W razie jakichkolwiek można kontaktować się pod numerem: 519 690 504 lub mailowym a.garbala@promedica24.pl. Wstęp bezpłatny.

Źródło: Urząd Miejski w Zawierciu

1 KOMENTARZ

  1. Targi nie dla wszystkich, budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a za zatem pozbawiające możliwości zaistnienia osób ON na otwartym rynku pracy. Przykre i dyskryminujace wydarzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.