zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Tak wygląda napis “Zawiercie” koło dworca. Dlaczego? UM w czwartek 8 października: “Obecnie instalacja jest naprawiana i z tego względu nie świeci”

W środę 7 października redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się do Urzędu Miejskiego w Zawierciu z pytaniem o to, dlaczego od kilku tygodni nie został wymieniony neon w podświetlanym napisie “Zawiercie” koło dworca kolejowego?

Instalacja podatna jest na szeroko rozumiane czynniki zewnętrzne. Nie mówimy tutaj tylko o awariach związanych z warunkami atmosferycznymi, ale również dewastacją napisu przez osoby nietrzeźwe. Kilka razy doprowadziło to do uszkodzenia napisu i sieci ledowej. Obecnie instalacja jest naprawiana – poinformowała Monika Polak-Pałęga, rzecznik UM Zawiercie, w czwartek 8 października.

W środę 14 października ponowiliśmy pytanie: napis “Zawiercie” koło dworca w ogóle się nie świeci. Czy i kiedy zostanie on ponownie uruchomiony?

Już Panu wyjaśnialiśmy, że instalacja podatna jest na szeroko rozumiane czynniki zewnętrzne. Nie mówimy tutaj tylko o awariach związanych z warunkami atmosferycznymi, ale również dewastacją napisu przez osoby nietrzeźwe. Kilka razy doprowadziło to do uszkodzenia napisu i sieci ledowej. Obecnie instalacja jest naprawiana i z tego względu nie świeci – mówi rzecznik Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Oto jak wyglądał napis w środę 7 października:

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

5 KOMENTARZY

  1. Ten temat jest tak ważny dla miasta? Najważniejsza jest sprawa nowych inwestorów w SAG. O tym temacie ani be, ani me, ani kukuryku. Niech Pan redaktor zajmie się tematem ważnym dla rozwoju miasta i życia mieszkańców jaką jest SAG. Pan się nie lęka prezesa Barana.

  2. Ta sprawa jest mało ważna dla miasta i mieszkańców. Najważniejsza jest sprawa nowych inwestorów w SAG. O tej sprawie redakcja ani be, ani me, ani kukurydzy. Pan redaktor się nie lęka prezesa Barana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.