zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Szukasz pracy? Zobacz, w których urzędach i instytucjach w powiecie zawierciańskim trwa rekrutacja

Zobaczcie, gdzie szukają pracowników w urzędach gmin w powiecie zawierciańskim i ich jednostkach organizacyjnych.

W Starostwie Powiatowym w Zawierciu trwa nabór na dwa stanowiska: samodzielne stanowisko urzędnicze ds. kontroli Podinspektor w wymiarze 1 etatu oraz Inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w wymiarze 1/2 etatu (nabory do 26 lipca, oto link https://bip.zawiercie.powiat.finn.pl/bipkod/014/001 )

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Porębie ogłosił nabór na wolne kierownicze stanowisko zastępcy kierownika MOPS (nabór do 2 sierpnia, oto link: https://bip.umporeba.finn.pl/bipkod/21542103 )

Również w Porębie ogłoszono informację o naborze nauczycieli do projektu „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Porębie (link: http://www.umporeba.pl/ogloszenie-o-naborze-nauczycieli/ ).

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zawierciu poszukuje nowego kierownika Działu Wykonawstwa Własnego (nabór do 23 lipca – oto link: https://www.bip.zgm-zawiercie.pl/artykuly/590 ).

Kierowców-ładowaczy poszukuje Zakład Gospodarki Komunalnej – termin ważności ogłoszenia mija 29 lipca (oto link: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?b342cc46ffdea040922d5f55f6a7e7e1 ).

W minionych dniach zakończyły się nabory m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zawierciu.

4 KOMENTARZE

  1. Taka pensja od 2750 + premia uznaniowa , z uprawnieniami na kierowanie ciężarówka kat c…. Nikt nie przyjdzie… Ewentualnie tylko emeryt który chce dorobić…
    Po prostu firmy płacą więcej i to bez żadnego ale… Za prawo jazdy kat c.

    • Dokładnie. Im wyższe kategorie uprawnień czy prawa jazdy tym bardziej trzeba się cenić…nie na darmo się robiło aby zarabiać tyle samo co zwykły pracownik (z szacunkiem do każdej pracy)

  2. W tych czasach warto mieć uprawnienia choćby na suwnice, spawacza czy wózki widłowe. Bardzo sobie cenię te uprawnienia gdyż są bardzo przydatne w pracy i można też sobie zarobić choć nie tak jak na bardziej specjalistycznych uprawnieniach typu koparko-ładowarki, żurawie czy jak wyżej wymienione prawo jazdy kat. C. Zawsze to coś…

  3. A na kierownicze stanowiska to tyle kandydatów a potem wychodzi kto kompetentny a kto za kasę tylko. Tak jak w wojsku lub w policji. Parę lat odbębni i na emeryturę zamiast pracować i przede wszystkim służyć… Widać potem po jakości i efektach na takich stanowiskach i determinacji…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.