natalie dessay vocal range thanksgiving essay lesson free essays on prostate cancer cause and effect essay on rosa parks essay on why smoking should be banned on public places five finger discount essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Szukasz pracy? Zobacz, w których urzędach i instytucjach w powiecie zawierciańskim trwa rekrutacja

Zobaczcie, gdzie szukają pracowników w urzędach gmin w powiecie zawierciańskim i ich jednostkach organizacyjnych.

W Starostwie Powiatowym w Zawierciu trwa nabór na dwa stanowiska: samodzielne stanowisko urzędnicze ds. kontroli Podinspektor w wymiarze 1 etatu oraz Inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w wymiarze 1/2 etatu (nabory do 26 lipca, oto link https://bip.zawiercie.powiat.finn.pl/bipkod/014/001 )

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Porębie ogłosił nabór na wolne kierownicze stanowisko zastępcy kierownika MOPS (nabór do 2 sierpnia, oto link: https://bip.umporeba.finn.pl/bipkod/21542103 )

Również w Porębie ogłoszono informację o naborze nauczycieli do projektu “Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Porębie (link: http://www.umporeba.pl/ogloszenie-o-naborze-nauczycieli/ ).

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zawierciu poszukuje nowego kierownika Działu Wykonawstwa Własnego (nabór do 23 lipca – oto link: https://www.bip.zgm-zawiercie.pl/artykuly/590 ).

Kierowców-ładowaczy poszukuje Zakład Gospodarki Komunalnej – termin ważności ogłoszenia mija 29 lipca (oto link: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?b342cc46ffdea040922d5f55f6a7e7e1 ).

W minionych dniach zakończyły się nabory m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zawierciu.

4 KOMENTARZE

  1. Taka pensja od 2750 + premia uznaniowa , z uprawnieniami na kierowanie ciężarówka kat c…. Nikt nie przyjdzie… Ewentualnie tylko emeryt który chce dorobić…
    Po prostu firmy płacą więcej i to bez żadnego ale… Za prawo jazdy kat c.

    • Dokładnie. Im wyższe kategorie uprawnień czy prawa jazdy tym bardziej trzeba się cenić…nie na darmo się robiło aby zarabiać tyle samo co zwykły pracownik (z szacunkiem do każdej pracy)

  2. W tych czasach warto mieć uprawnienia choćby na suwnice, spawacza czy wózki widłowe. Bardzo sobie cenię te uprawnienia gdyż są bardzo przydatne w pracy i można też sobie zarobić choć nie tak jak na bardziej specjalistycznych uprawnieniach typu koparko-ładowarki, żurawie czy jak wyżej wymienione prawo jazdy kat. C. Zawsze to coś…

  3. A na kierownicze stanowiska to tyle kandydatów a potem wychodzi kto kompetentny a kto za kasę tylko. Tak jak w wojsku lub w policji. Parę lat odbębni i na emeryturę zamiast pracować i przede wszystkim służyć… Widać potem po jakości i efektach na takich stanowiskach i determinacji…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange