zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Szukasz pracy? Zawierciański magistrat zaprasza na spotkanie

Informacja o spotkaniu w sprawie pracy pojawiła się dziś na stronie internetowej Urzędu Miasta w Zawierciu.

Już w najbliższy poniedziałek 5 lutego o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie w UM Miasta Zawiercie na którym nasz nowy inwestor Spółka AXA Stenman Poland przedstawi możliwości znalezienia zatrudnienia w swojej firmie. Oferta jaka zostanie zaprezentowana skierowana jest przede wszystkim do byłych pracowników Huty Szkła. Przedstawienie oferty pracy przez spółkę jest wynikiem działań, jakie Prezydent Miasta Witold Grim podjął po rozmowach z pracownikami huty, którzy utracili zatrudnienie. W poniedziałek przybyłym na spotkanie zostaną przedstawione aktualne oraz przyszłe oferty pracy na różnych stanowiskach. Przedstawiciele władz spółki zaprezentują możliwości rozwoju zawodowego w nowym przedsiębiorstwie. Przedstawiona zostanie specyfika pracy na poszczególnych stanowiskach pracy. Organizatorami poniedziałkowego spotkania są Prezydent Miasta Zawiercie Witold Grim, władze AXA Stenman i Zawierciański Park Przemysłowo – Technologiczny. Rozmowy odbędą się przy udziale zaproszonych na spotkanie – Dyrekcji Powiatowego Urzędu Pracy w Zawierciu oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – czytamy w komunikacie na stronie internetowej Urzędu Miasta.

6 KOMENTARZY

  1. Lepiej dbają o Ukraińców a Polaków mają w dupie 2/3 to kierownicy i Nie róby którzy sie podpierdolaja między sobą

    • Panie “pracownik axa”, najwyraźniej masz za niskie IQ skoro już tyle lat robisz w tej firmie i nie jesteś w stanie znaleźć nic innego które by sprostało Twym wymaganiom. Nie wspominając już o gramatyce…

  2. NIE POLECAM! Wroga bym do tej pracy nie wysłał. Zachęcająco brzmi, ale ukrywany jest fakt, że o pracowników nie dbają i dlatego odchodzą. Jakby dbali to by miał kto robić… A teraz nowych głupców szukają żeby za pół darmo robili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.