zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Strefa Domowej Wyprzedaży w Zawierciu [PLAKAT+REGULAMIN]

W niedzielę 6 sierpnia na parkingu Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu w godzinach 10:00-16:00 Fundacja z Pomysłem organizuje Strefę Domowej Wyprzedaży (SDW) oraz Warsztaty Twórczego Recyklingu.

SDW to raj dla poszukiwaczy skarbów, pchli targ pod chmurką, kiermasz staroci, a z drugiej strony szansa na nowe życie dla znudzonych ubrań, zabawek, książek, bibelotów, nietrafionych prezentów i innych szpargałów. Zachęcamy wszystkich do przygotowania małego stoiska z przedmiotami, które będziecie wystawić na samochodach, stolikach, paletach lub po prostu na kocu. Mamy nadzieję że SDW stanie się wydarzeniem cyklicznym i równie popularnym jak „car boot sale” w Wielkiej Brytanii – piszą organizatorzy w komunikacie prasowym o wydarzeniu.

W trakcie SDW odbędą się Warsztaty Twórczego Recyclingu, w czasie których uczestnicy będą wykonywać lampiony ze słoików, biżuterię, szablony na koszulkach, instrumenty, itp. Prowadzona będzie również zbiórka plastikowych nakrętek na cel dobroczynny.

Udział w strefie jest bezpłatny. Szczegóły na stronie internetowej Fundacji z Pomysłem: www.fundacjazpomyslem.pl oraz Facebooku.

Portal zawiercianskie.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Szczegółowe informacje na plakacie i w regulaminie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.