zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Stowarzyszenie Armia Jurajskich Serc z niespodzianką dla dzieci ze szpitala. Za nami Gonitwa Jurajskiego Zająca [WIDEO+ZDJĘCIA]

W niedzielę 28 marca przez Zawiercie, Włodowice, Kroczyce, Pilicę, Ogrodzieniec i Łazy przejechała Gonitwa Jurajskiego Zająca. W jej ramach wręczano najmłodszym drobne prezenty.

Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Armia Jurajskich Serc. W jego ramach uczestnicy Gonitwy odwiedzili kilkanaście miejsc w regionie – oprócz trasy przejazdu dostępnej na plakacie zapowiadającym wydarzenie przyjechali również do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej “Familia” w Zawierciu i Szpitala Powiatowego w Zawierciu.

Dziś naszych najmłodszych pacjentów odwiedziła wielkanocna ekipa Stowarzyszenie ARMIA Jurajskich SERC z zającem na czele. Wprawdzie ze względu na reżim sanitarny dzieciaki mogły podziwiać występy jedynie ze szpitalnych okien, ale to wystarczyło by wywołać uśmiechy na ich twarzach. Nie zabrakło także świątecznych prezentów. Serdecznie dziękujemy! – czytamy na Facebooku Szpitala Powiatowego w Zawierciu.

Gonitwa Jurajskiego Zając odwiedziła między innymi Ogrodzieniec.

Gonitwa Jurajskiego Zająca pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Ogrodzieniec. Takie inicjatywy nie zdarzają się często. Dzięki Stowarzyszenie ARMIA Jurajskich SERC , uśmiech zagościł na twarzach najmłodszych mieszkańców powiatu zawierciańskiego- w tym mieszkańców naszej Gminy. Mogliśmy obserwować piękny korowód zmotoryzowanego Zajączka Wielkanocnego wraz z pomocnikami przemieszczających się ulicami naszej Gminy i powiatu. Każde dziecko machające do Zajączka, otrzymało symboliczny podarunek. Wydarzeniu partnerowali m.in. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu oraz Zamek Sp. z o.o. Ze względów epidemicznych przedsięwzięcie przybrało inną formę niż planowano. Finalny efekt osiągnięto- radość najmłodszych, a to najpiękniejsze ,,dziękuję” dla organizatorów – czytamy na Facebooku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu.

Oto zdjęcia ogrodzienieckiego MGOKiS-u:

_

Zdjęcia Anny Pawlik:

_

Zobaczcie zdjęcia (m.in. z Facebooka Szpitala Powiatowego w Zawierciu) i nagrania z trasy Gonitwy Jurajskiego Zająca.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

10 KOMENTARZY

      • Odpowiem Ci debilu, bo jesteś tak upośledzony, że nie umiesz sobie znalezc: sanepid – ul. 11 listopada 15, 42-400 Zawiercie, Policja – Jana Kasprowicza 9 42-400 Zawiercie. W Twoim przypadku jeszcze jeden adres podaje: ul. Gliwicka 33 44-200 Rybnik (Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie chorych)

  1. Czy cwaniak to ty edwardzie krzysztofie? sporo się aktywizujesz po co? prezydentem i tak już nie będziesz szkoda twego śmiesznego zapału, a jesteś świadomy tego ze odbijaniem tych łapek dzieci mogłeś je narazić na zakażenie? dostałeś pozwolenie na tą parodię od sanepidu czy jesteś aż tak ważny że nie potrzebujesz tego? to może być skandal że pozwolono ci na taki występek . Kiedy można to można ale nie teraz

  2. Sprawa organizacji takiego badziewia w czasie pandemii i narażanie na rozprzestrzenianie się koronowirusa powinna jak najszybciej trafić do prokuratury, to jest skandal co za nieodpowiedzialność ,ile dzieci po tym smarowaniu łapek może być teraz zakażonych, to nie powinno obejść się bez echa a Peroń powinien odpowiedzieć za taki incydent, gdzie były służby policja sanepid? pan Peroń dostał na to specjalne pozwolenie?

    • Jaki odważny ten ANTY KRZYSZTOF …trolik z małym wyschniętym serduszkiem . W oczy to powiedz Peroniowei albo napisz łajzo na jego profilu, miej odwagę…ale nie …nie masz jaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.