Statoil w Zawierciu zmienia nazwę na Circle K. Na otwarcie będą promocje

Znajdujący się przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu (naprzeciwko targu) Statoil wkrótce zmieni nazwę.

Otwarcie nowej stacji odbędzie się w czwartek 27 lipca. Tego dnia stacje paliw Statoil w całej Polsce zostaną przemianowane na Circle K.

Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nowym logotypem oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Mirosław Caputa, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Istniejący od 25 lat na polskim rynku norweski Statoil został w 2012 roku wykupiony przez kanadyjską Grupę Alimentation Couche-Tard. Decyzję o zmianie marki podjęto w 2015 roku.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy zmiana marki nie będzie miała żadnego wpływu na ofertę produktową sieci. Czwartkowemu otwarciu będą towarzyszyć atrakcje dla klientów, m.in. rabaty na paliwo, kawę, hot-dogi czy płyn do spryskiwaczy.

Oto przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia:
• rabat 15 gr/l na paliwa milesPLUS z kartą programu EXTRA
• rabat 10 gr/l na paliwa miles i SupraGas z kartą programu EXTRA
• rabat 50 % na dowolną kawę, hot dogi
• rabat 50% na letni płyn do spryskiwaczy (oferta sezonowa)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.