zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Starosta Gabriel Dors w Radiu Zawiercie: “Bardzo mnie mierzi, że na sesji rady miasta są dziwne, niepotrzebne potyczki słowne” [WIDEO]

Między innymi o roku 2020 i 2021 zarówno w mieście, jak i powiecie, szczepionkach i wyborach w USA mówił starosta zawierciański Gabriel Dors. Pytał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

5 KOMENTARZY

  1. Eureka – wymyślili objazd dróg powiatowych co 2 tygodnie – w końcu. Przecież wystarczy stworzyć i rozreklamować SPECJALNY numer telefonu (lub odpowiednią zakładkę na stronie inter. starostwa), na który-którą zwykli użytkownicy dróg, będą mogli zgłaszać konkretne uszkodzenia nawierzchni. Wtedy można łatwiej i znacznie szybciej pozyskiwać informacje o takich niedogodnościach. I wcale nie trzeba być przesadnie wykształconym, aby na takie oddolne rozwiązanie wpaść i je uskutecznić.

  2. Jeździmy co dziennie do pracy do Żerkowic stan drogi miedzy Włodowicami a Morskiem woła o pomstę do nieba. Może Starosta jechać i zobaczyć. Powodzenia.

  3. RREAL.PL taaa pojedzie….tak jak kiedys Pan w wywiadze stwierdzil ze sa korki w Szczekocinach Panie gdzie Pan zyje. Panie Gabrielu 5 sukcesow powiatu SZA? np promocja powiatu w Polsce…turystycznie i gospodarczo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.