zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Stanowisko Przewodniczącego Rady Miasta Zawiercia ws. referendum

Przewodniczący Rady Miasta Zawiercie Paweł Kaziród opublikował stanowisko w sprawie referendum lokalnego i wszczęcia postępowania przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach w sprawie unieważnienia uchwały dotyczącej referendum.

6 KOMENTARZY

  1. Panie Kaziród ,ale w Zawierciu nikt nie chce budować kopalni ! Kto złożył wniosek o koncesję na wydobycie ?? Jaki podmiot ?? Urząd Wojewódzki ma rację !! Jakieś jaja sobie robicie z mieszkańców naszego miasta. Za pieniądze wywalone na referendum , do którego i tak nikt nie przystąpi z mieskzańców, można zrobić wiele innych pożytecznych rzeczy. To są NASZE pieniądze ,a nie Pana , Panie Kaziród.

  2. Z całym szacunkiem ale pan kazirod się do samorządu nie nadaje. Pogrążył się pan tym oświadczeniem i kompromituje pan miasto na całym śląsku. Brak wiedzy merytoryczej ,aż kipi. Dobrze ,że już wyobry niebawem,ufff.

  3. Wybory ida przecirz my cos robimy My wybrancy mieszkancow….HU**** Robicie zrobiliscie z Zawiercia skansen ake wybiry ida nie damy sie juz nabrac na Wasze klamstwa

  4. Kpina z mieszkańców.Jaki samorząd ,takie miasto .Miasto słynne…z afer korupcyjnych ,wyzwalania nielegalnych odpadów .Śmietnik normalnie .Ostatni gasi światło .

  5. Wojewoda ma rację …Robić referendum w temacie ,które w ogóle nie dotyczy miasta 🙂 i koszt jaki poniosą mieszkańcy to ok 200 tys.Takie sprawy tylko na tym łez padole czyt. W Zawierciu. Brawo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.