zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Spotkanie z Ewą Kopacz i Krystyną Szumilas w MOK-u [ZDJĘCIA]

Dziś w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbyło się spotkanie z cyklu “Klub Obywatelski” zorganizowane przez Poseł na Sejm RP Annę Nemś. W spotkaniu uczestniczyła Premier RP w latach 2014-2015 Ewa Kopacz oraz Minister Edukacji Narodowej w latach 2011-2013 Krystyna Szumilas.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Bogdan Dworak (pisarz, publicysta, krytyk literacki), a także politycy Platformy Obywatelskiej: Radny Sejmiku Województwa Śląskiego Mirosław Mazur, Zastępca Prezydenta Zawiercia ds. Społecznych Teresa Mucha-Popiel, a także radni Rady Miasta Zawiercia: Paweł Kaziród (Przewodniczący RM), Ewa Mićka i Ewa Paluchowska.

W trakcie spotkania dyskutowano m.in. o roli kobiet w polityce, zaangażowaniu młodzieży w życie społeczne, ostro krytykowano rząd Prawa i Sprawiedliwości, a także rozmawiano o unieważnionej w minionych dniach przez wojewodę śląskiego uchwale Rady Miasta Zawiercie dotyczącej referendum lokalnego.

Informacja i zdjęcia: Adam Bieńkowski

6 KOMENTARZY

    • Lepsza ona niż wu-fiści oraz pisanki z kaczka na czele , zobaczymy czy będziesz się tak śmiał jak twoja kaczka klepnie spec ustawe o kopalni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.