zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Spotkanie w PUP Zawiercie: Amazon szuka 25 pracowników

Na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Zawierciu pojawiła się informacja o spotkaniu rekrutacyjnym, na który zaprasza firma Amazon.

Firma oferuję pracę w centrum dystrybucyjnym przy ul. Inwestycyjna 19 w Sosnowcu – są to prace ogólno-magazynowe, np. przyjmowanie towaru, pakowanie zamówień (głównie odzież). Jest to praca na umowę o pracę na czas określony na dwie zmiany w godz. 6:00-16:30 i 18:30-5:00; firma zapewnia transport, obiad za 1 zł, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie. Wynagrodzenie brutto wynosi od 17,5 zł (stawka godzinowa; możliwe jest uzyskanie 15% premii). Wymagane jest podstawowe wykształcenie.

Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w siedzibie PUP Zawiercie ul. Parkowa 2 w dniu 23.10.2018 (wtorek) o godz. 9:00 w sali 3.04. poziom III. Data rozpoczęcia pracy to 24 października (dzień po spotkaniu rekrutacyjnym).

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

3 KOMENTARZE

  1. Jestem z Sosnowca. Znam osobę która tam pracowała. Raczej ludzie nie chcą tam pracować bo to robota na akord. Podobno nie da się tam długo przepracować. Straszny wyzysk,straszny akord, potworny hardkor. Nic dziwnego że wszędzie szukają.

    • A gdzie akordu nie ma? Wszędzie jest! Pytanie tylko za ile chcesz pracować w danym zakładzie na akord..
      A przepraszam akordu to w urzędach nie ma… Kawausia, plotki… Ważniejsze niż petent… Tak wyglada sytuacja w prawie każdym urzędzie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.