zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

SIA i Alan Walker zachwyceni występem Patman Crew [WIDEO]

Informację podał portal eska.pl – występ tanecznej grupy założonej kilka lat temu przez trzech młodych ludzi z Zawiercia i Myszkowa spodobał się znanym artystom: SII i Alanowi Walkerowi.

Polscy tancerze stworzyli choreografię do hitu Darkside, Alana Walkera oraz utworu Thunderclouds, w którego nagraniu brała udział SIA. SIA i Alan Walker docenili taniec Polaków. Gwiazdy opublikowały posty w mediach społecznościowych, w których wyrażają swój podziw – czytamy na portalu eska.pl

Zapytaliśmy Patman Crew o emocje związane z występem.

Pamiętamy o swoich korzeniach więc świetnie, że Zawiercie dalej nam kibicuje! Docenienie przez Alana i SIA naszej sztuki jest jeszcze bardziej niezwykłe przez to, że ich muzyka porusza nie tylko stópki, ale też i serca. Sami zawsze opowiadamy naszą twórczością historię i dbamy aby być inicjatorem emocji dla ludzkich dusz dlatego dzięki tej dwójce amerykańskich gwiazd czujemy pozytywne wibracje jeszcze wyraźniej. Dzięki temu jesteśmy zmotywowani do dalszej ciężkiej pracy, a przed nami wiele wyzywań, które pojawiły się na naszej drodze – czytamy w odpowiedzi Patman Crew.

Skład Patman Crew to Patrycja Grzebieluch, Martyna Buła, Marcin Piotrowski oraz Wawrzyniec Tyrpa.

Oto materiał wideo z występem Patman Crew, który zachwycił SIĘ i Alana Walkera:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.