cbse malayalam essays una usa essay jack london call of the wild essays do essays require titles borges essays english

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

“Sceniczna wywiadówka” Gimnazjum nr 1 w Zawierciu [ZDJĘCIA]

Dziś w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” odbyła się kolejna edycja scenicznego przeglądu wydarzeń w gimnazjum przy 11 Listopada.

– Jak zwykle mieliśmy dylemat, na co postawić – chcieliśmy się pochwalić wszystkimi naszymi działaniami z tych kilku miesięcy, co było bardzo trudne, ponieważ czas jest ograniczony. Postawiliśmy więc na występy młodzieży. W ubiegłym roku zawiesiliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę – występy były barwne, taneczne, artystyczne. Jest tu z nami Pan Profesor Józef Niedźwiecki, któremu zabrakło wtedy “słowa”. Specjalnie dla Pana mała zmiana w konwencji wywiadówki. Oczywiście tańca i śpiewu nie zabraknie – mówiła na początku “wywiadówki” dyrektor Gimnazjum nr 1 Katarzyna Jaworska.

W wydarzeniu wystąpił chór Gimnazjum nr 1 prowadzony przez Barbarę Czajkowską, soliści, których przygotowywał m.in. Leopold Stawarz, a także artyści z zespołu tanecznego z Kamieńca Podolskiego na Ukrainie.

Wśród wyróżnionych gości “Scenicznej wywiadówce” byli m.in. Poseł do Sejmiku Śląskiego Mirosław Mazur, Naczelnik Wydziału Edukacji Maria Utracka, prezes Społecznej Rady Kombatantów Włodzimierz Gorzelak, a także prezes Zawierciańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Jan Gwizd.

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia:

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange