zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Sąd Rejonowy w Zawierciu: kolejna rozprawa Rolanda G. przełożona

W czwartek 25 lipca miała odbyć się rozprawa w sprawie Rolanda G. – prawnika z Austrii, sprawca wypadku, w wyniku którego ucierpiała Karolina Bebel. Została przełożona.

Poprzednia rozprawa, zaplanowana na 26 czerwca, została odwołana z powodu nieskutecznego dostarczenia oskarżonemu wezwania na rozprawę (wezwanie zostało wysłane pod błędny adres). Następną wyznaczono na 25 lipca, tę również przełożono. Dlaczego?

Termin rozprawy dotyczącej oskarżonego Rolanda G. wyznaczony na 25 lipca 2019 r. został odwołany 5 lipca 2019 r. z uwagi na nagłą sytuację rodzinną Sędziego referenta. Kolejny termin został wyznaczony na dzień 6.08.2019 r. i jest to pierwszy możliwy wolny termin tego sędziego. O terminie zostali powiadomieni pokrzywdzeni i ich pełnomocnicy, wezwany został oskarżony oraz świadkowie, w tym także biegły przysięgły języka niemieckiego – czytamy w odpowiedzi sądu.

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe, co wypadnie komuś 06.08.2019 r. ? Wymiar sprawiedliwości jest tak śmieszny, że szkoda słów. W innych krajach takie coś się nie zdarza. 5 lipca sędzia dowiaduje się, że 25 lipca wypadnie mu nagła sytuacja rodzinna. Bardzo ciekawe.

  2. To jest nieporozumienie… Dziewczyna do końca życia ma zmarnowane życie, jej dwie córki nie wiedzą czemu mama się do nich nie odzywa, nie rozmawia, świat się rodzinie zawalil!! A wymiar sprawiedliwości ? To jest wymiar sprawiedliwości ? Kolesiostwo!!! Banda skur… synów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.